Wczytuję dane...

Podsumowanie 2023 roku w Aurum Optics

Optyk Rzeszów otwarcie salonu optycznego

Podsumowanie 2023 roku w Aurum Optics

Kolejny rok jest już za nami, a wraz z nim przychodzi czas na podsumowanie działań. W 2023 udało nam się odpowiedzieć na wiele z Waszych potrzeb: zdrowotnych, oferując szeroki wybór okularów korekcyjnych i badań wzroku; modowych, dzięki usługom naszych zdolnych stylistek i ofercie okularów przeciwsłonecznych; oraz społecznych, poprzez zaangażowanie się w działania na rzecz kobiet, dzieci i zdrowia. Zapraszamy do lektury!

Kobiecy Punkt Widzenia

Z kampanią #KobiecyPunktWidzenia chcieliśmy przypomnieć kobietom o tym, że piękno drzemie w każdej z nich, a pewność siebie jest ich największą siłą. Z tego powodu zorganizowaliśmy konkurs, którego zwyciężczynie dostały szansę na profesjonalną metamorfozę pod czujnym okiem naszych zdolnych stylistek i mogły poczuć się jak gwiazdy w swojej własnej skórze.

Z darmową usługą stylistyczną poznały swój typ kolorystyczny, dowiedziały się jakie barwy podkreślają ich urodę i uzyskały rekomendację najlepiej pasujących okularów.

Wierzymy, że każda kobieta zasługuje na to, by poczuć się ze sobą wspaniale, dlatego nie ustajemy w naszych działaniach na rzecz kobiet i nie możemy doczekać się kolejnej edycji KPW!

Wsparcie dwóch Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest dla nas niezwykle ważną wartością, dlatego niezmiernie miło nam poinformować o naszych działaniach na rzecz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 1 w Błoniu oraz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 2 w Dziekanowie Leśnym.

W 2022 roku mieliśmy przyjemność poznać Panią Dyrektor Ewę Bargieł, we współpracy z którą rozpoczęliśmy nasze działania na rzecz podopiecznych obu wyżej wymienionych placówek. Na przestrzeni ostatniego roku, udało nam się zapewnić nowe pary okularów oraz badania wzroku grupie dzieci z Polski oraz Ukrainy, zmagających się z wadą wzroku.

Jesteśmy dumni z pomocy, którą niesiemy najmłodszym!

Nowe salony optyczne

W 2023 roku otworzyliśmy aż 5 nowych salonów optycznych:

• Warszawa, al. KEN
• Bydgoszcz, ul. Dworcowa
• Warszawa, pl. Wilsona
• Kraków, ul. Bratysławska
• Rzeszów, ul. 3 maja

Oznacza to, że jesteśmy dla Was jeszcze bardziej dostępni, a nasze szeregi poszerzyły się o grono wspaniałych specjalistów!

W tym roku mamy nadzieję spotkać się z Wami w kolejnych lokalizacjach, ale do tego czasu – śmiało szukajcie nas w 17 salonach, które czekają na Was w całej Polsce!

Aurum-Optics – Ekspert Dobrego Widzenia

Aurum Optics oferuje najlepsze ceny oryginalnych okularów znanych i popularnych marek: Ray-Ban, Prada, Versace, Oakley, Vogue, Miu Miu, Tom Ford oraz wielu innych. Aurum Optics to oferta okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych, najlepsze soczewki okularowe na rynku oraz specjalistyczne rozwiązania - okulary progresywne czy przeciwsłoneczne okulary z korekcją (Sun RX).

Aurum Optics to polska sieć salonów optycznych oferująca szeroki wybór okularów, ale także jeden z największych sklepów internetowych z okularami w Polsce. Połączenie oferty online i salonów stacjonarnych to najbogatsza oferta okularów, kontakt ze specjalistami a także unikalne usługi, jak stylista okularowy czy optyk online. W salonach stacjonarnych można wykonać: badania pod kątem sprawdzenia wad wzroku, okresowe badanie kontrolne (klienci Aurum Optics bezpłatnie), badania specjalistyczne (badania pod soczewki kontaktowe czy pod okulary progresywne), jak również skorzystać z porad stylistów przy doborze okularów. W wybranych salonach dostępne są także konsultacje okulistyczne dla dorosłych i dzieci.