Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Ray-Ban®

Okulary Przeciwsłoneczne Damskie Ray-Ban

Marka Ray-Ban to jedna z najpopularniejszych firm istniejących na rynku światowym. Jej historia sięga lat czterdziestych XX wieku, gdyż wtedy powstała. Już w tamtym czasie stała się wyznacznikiem trendów wśród okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Produkty tej marki zawsze cechowała innowacyjność. W dniu dzisiejszym firma wypracowała swoją historie w dziedzinie designu okularów.

To firma Ray-Ban stworzyła okulary Aviator. Dziś nazwa używana potocznie ze względu kształtu, jednakże watro zaznaczyć, że właśnie ta firma wprowadziła je na rynek i do dziś stały się flagowym produktem. Współcześnie najbardziej rozpoznawalnymi modelami jest właśnie Ray-Ban Aviator oraz Ray-Ban Bestseller i Ray-Ban Wayfarer.

Warto wspomnieć jak popularne stały się okulary tejże firmy. Nosili je już w latach czterdziestych Audrey Hepburn, później Bob Dylan czy George Michael. Dzięki ogromnym sukcesom w latach osiemdziesiątych pokazywano je w licznych produkcjach amerykańskiej kinematografii między innymi w „Blues Brother's” czy „Top Gun”.

Męskie okulary przeciwsłoneczne firmy Ray-Ban to na pewno wysoki styl. Są dobre dla każdej kobiety, gdyż dzięki nowatorskości i wypracowanej przez dekady tradycji osiągnęły rangę uniwersalności. Ich kształt i design dodaje uroku, tajemniczości i podkreśla męski styl bycia. W okularach Ray-Ban zawiera się historia i przyszłość, więc są idealne dla każdej kobiety ceniącej klasykę a jednocześnie pragnącej podkreślać współczesne wzornictwo.


Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  +801 003 159
  * dla telefonów stacjonarnych
  +888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora