Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 68

  Okulary Oakley®

  Damskie okulary przeciwsłoneczne Oakley®

  Założona przez Jima Jannarda marka Oakley® od samych swoich początków koncentrowała się na produkcji funkcjonalnych akcesoriów dostosowanych do potrzeb sportowców. Ojciec amerykańskiej firmy rozpoczął swoją karierę od produkcji i sprzedaży uchwytów do kierownic motocykli. Na ich potrzeby stworzył własną wersję materiału plastikowego, którą ochrzcił mianem Unobtainium. Tworzywo to do dnia dzisiejszego wykorzystywane jest przy produkcji akcesoriów firmy Oakley®. Zmysł przedsiębiorcy oraz wysoka jakość oferowanych produktów sprawiły, że firma Jannarda bardzo szybko rozszerzała swoją działalność – najpierw na produkcję gogli dostosowanych do potrzeb motocyklistów, narciarzy i snowboardzistów, potem również o ofertę najwyższej jakości okularów przeciwsłonecznych.

  Oakley® – wytrzymałe i wygodne okulary przeciwsłoneczne

  Okulary przeciwsłoneczne marki Oakley® powstają w zgodzie z tymi samymi standardami, które zadecydowały o sukcesie oferowanej przez nią gogli. Również ich oprawki odznaczają się skrupulatnymi projektami oraz produkcją z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Najnowsze modele wciąż powstają przy użyciu wytrzymałego i wygodnego tworzywa opracowanego przez Jima Jannarda oraz trwałych elementów metalowych. Cechy te sprawiają, że okulary przeciwsłoneczne Oakley® wyróżniają się ogromnym komfortem widzenia i wygodą noszenia oraz pozostają niepodatne na uszkodzenia. doskonale sprawdzą się jako codzienna ochrona przed promieniami UV, nawet dla Klientek prowadzących aktywny tryb życia.

  Oakley® – moda w najnowszym wydaniu

  Nie pomyślcie jednak, że okulary przeciwsłoneczne Oakley® to wyłącznie najwyższy standard techniczny. Oprawki dostępne w ofercie firmy wyróżniają się również niepowtarzalnym, nowoczesnym stylem, łączącym cechy mody sportowej z tradycyjnymi rozwiązaniami. Pośród modeli dostępnych w katalogu odnajdziemy szeroki wybór zróżnicowanych designów, kształtów i kolorów. Oprócz klasycznych okularów kwadratowych i okrągłych znajdziemy również ponadczasowe pilotki oraz damskie oprawki w stylu kocim i maski wykorzystujące estetykę i funkcjonalność znaną ze słynnych gogli firmy. Bogata selekcja najwyższej jakości modeli sprawia, że każda, nawet najbardziej wymagająca Klientka odnajdzie pośród produktów marki Oakley® coś dopasowanego do swoich potrzeb oraz indywidualnego stylu.

  Damskie okulary przeciwsłoneczne Oakley® w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne modele okularów przeciwsłonecznych marki Oakley®. Wszystkie oprawki dostępne w naszych katalogach objęte są 2-letnia gwarancją producencką, która uprawnia do skorzystania z nieodpłatnego serwisu okularów w przypadku ich uszkodzenia. Będziecie więc mogły bez najmniejszych zmartwień cieszyć się swoimi nowymi okularami przeciwsłonecznymi podczas ich codziennego użytkowania. Klientkom poszukującym doskonale dopasowanego modelu polecamy również konsultację z naszymi stylistkami. Eksperci z naszych salonów doskonale znają ostatnią modę oraz panujące trendy i zawsze służą dobrą radą, która z pewnością okaże się nieoceniona podczas podejmowania decyzji.