Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Prada Eyewear

 Okulary Przeciwsłoneczne Damskie Prada


Firma Prada miała swoje początki w 1913 roku, natomiast jej założycielem był Mario Prada. Pierwszy sklep firmowy nazywał się Fratelli Prada i oferował ubrania, akcesoria typu okulary i włoskie skórzane torby. Ironią losu jest fakt , że Mario nigdy nie wierzył w to, że kobiety mogą z powodzeniem zarządzać jakąkolwiek firmą. Oczywiście kiedy nadszedł czas na jego odejście, syn nie był zainteresowany dalszym prowadzeniem biznesu. Zarządzaniem zajęła się jego córka Luisa Prada.

W latach 1919 został oficjalnym partnerem włoskiej rodziny królewskiej. Projektował i wytwarzał dla nich różnego rodzaju elementy garderoby. Mario Prada do tego zadania podszedł z olbrzymim szacunkiem i należytą dokładnością czym zdobył kolejnych fanów dla swojego dzieła.W roku 1970 córka Luisy Prada, Miuccia Prada dołączyła do pracy nad marką. Po 7 latach połączyła ona również siły z Patrizio Bertellim, co poskutkowało małżenstwem pary w 1987 roku. Zdecydowanie dzięki dodatkowym korzyścią finansowym, firma mogła rozwijać się jeszcze szybciej. Następny krokiem było otwarcie kolejnych sklepów firmowych w latach 1982-1989. Butiki były między innymi w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Madrycie oraz Tokio. W 1993 Miuccia Prada utworzyła swoją markę pod szyldem Prady czyli Miu Miu. Nazwa pochodzi od jej przezwiska którego używali najbliżsi. Marka posiada w asortymencie okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne oraz różnego rodzaju akcesoria. W roku 2003 Prada i Miu Miu zaczęły współpracę z grupą Luxottica, co oczywiście pozwalało na większe możliwości dotyczące produkcji okularów.

W ofercie sklepu Aurum-Optics znajdziesz szeroki wybór kolorów oraz kształtow okularów przeciwsłonecznych damskich.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora