Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 48

  Okulary Miu Miu

  Damskie okulary przeciwsłoneczne Miu Miu

  Marka Prada należy już do najsłynniejszych włoskich domów mody. Od długich dekad cieszy się powszechnym uznaniem i słyszał już o niej każdy. Nic więc dziwnego, że jej nazwa stała się synonimem doskonałego stylu, rozpoznawalnym na całym świecie symbolem szyku i elegancji. Pomimo początków firmy sięgających roku 1913, za współczesny wizerunek domu mody odpowiada w dużej mierze Miuccia Prada – wnuczka jego założyciela, która przejęła funkcję głównej projektantki w roku 1978. Prada, jaką znamy i kochamy dzisiaj, to przede wszystkim efekt jej kreacji oraz odważnej redefinicji klasycznego charakteru, z którego słynęła marka. Miuccia Prada wsławiła się również dzięki założeniu i kierowaniu swojej autorskiej filii Prady – Miu Miu. Nazwa indywidualnej linii produktów pochodzi od zdrobnienia imienia projektantki i odzwierciedla jej osobisty styl oraz chęć zapewnienia kobietom odzieży i akcesoriów na najwyższym poziomie. Założona w 1993 r. marka charakteryzuje się odważnym połączeniem casualowego stylu z wyrafinowanymi rozwiązaniami oraz szykownym gustem. Efektem jest linia produktów dla kobiet, która równie dobrze nada się w codziennych sytuacjach, jak podczas oficjalnych wydarzeń wymagających eleganckiej garderoby. Miu Miu jest marką tworzoną przez kobiety, z myślą o kobietach. Niewątpliwym wyrazem tej misji jest również produkowana przez Miu Miu seria Women’s Tales, której etiudy realizowane są przez utalentowane reżyserki z całego świata. Jedną z autorek filmowych zaangażowanych w projekt była między innymi Małgorzata Szumowska.

  Moda w oryginalnym stylu – okulary przeciwsłoneczne marki Miu Miu

  Obecnie w ofercie produktów domu mody Miu Miu odnajdziecie nie tylko bogatą selekcję eleganckiej odzieży i akcesoriów, ale również wybór modnych damskich okularów przeciwsłonecznych. W roku 2000 marka Prada rozpoczęła produkcję luksusowych oprawek, które szybko stały się jednymi z najbardziej pożądanych produktów na rynku optycznym. Podobnie, jak inne kreacje z filii Miu Miu, również okulary przeciwsłoneczne wyróżniają się odważnym, oryginalnym stylem, który wyróżnia projekty Miucci Prady. Oferta Miu Miu uwzględnia zarówno klasyczne oprawki kwadratowe i okrągłe, jak również damskie okulary w stylu kocim oraz motylki, a także ponadczasowe pilotki. Wszystkie z nich wyróżniają się przyciągającym spojrzenie, niespotykanym designem oraz bogactwem kolorystycznym. Szeroki wybór ekskluzywnych okularów sprawia, że każda, nawet najbardziej wymagająca Klientka, znajdzie pośród nich coś, co spełni jej oczekiwania.

  Stylowe i wygodne oprawki przeciwsłoneczne

  Okulary przeciwsłoneczne marki Miu Miu to jednak nie tylko zwracająca uwagę warstwa estetyczna, ale również strona praktyczna, która wyróżnia się wytrzymałością i komfortem widzenia oraz noszenia. Projektanci włoskiego domu mody doskonale zdają sobie sprawę, że podczas wyboru okularów należy zwrócić uwagę nie tylko na ich barwę i design, ale również wygodę. Dlatego oprawki marki Miu Miu powstają w oparciu o skrupulatnie zaplanowane projekty i przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów metalowych i tworzyw.

  Okulary przeciwsłoneczne Miu Miu w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wybór najlepszych damskich okularów przeciwsłonecznych z włoskiego domu mody Miu Miu. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie objęte są 2-letnią gwarancją producencką, która poświadcza 100% oryginalność oprawek. Klientkom mającym problem z wybraniem najlepiej dobranych okularów przeciwsłonecznych polecamy także konsultacje z naszymi stylistami. Nasi eksperci doskonale znają panujące trendy oraz ostatnią modę i zawsze służą radą dotyczącą wyboru idealnie dopasowanych oprawek.