Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Prada Sport

Damskie okulary przeciwsłoneczne Prada

Historia słynnej włoskiej marki Prada rozpoczęła się w roku 1913, w Milanie. To tam Mario Prada otworzył swój pierwszy biznes, który specjalizował się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów skórzanych i odzieży. Przedsiębiorca szybko zyskał lokalny rozgłos i uznanie pośród państwowych elit. Już kilka lat po rozpoczęciu działalności dołączył do ekskluzywnego grona dostawców włoskiej rodziny królewskiej. Zanim dom mody Prada osiągnął swój obecny, międzynarodowy status musiało minąć jednak kilka dekad. Za zmianę kursu firmy oraz globalny sukces marki odpowiada już przedstawicielka młodszego pokolenia – Miuccia Prada. Wnuczka Mario Prady od lat 70 wyniosła rodzinny dom mody na szczyty i zadecydowała o tym, że jej rodowe nazwisko jest dziś kojarzone jako jeden ze znaków rozpoznawczych najlepszego stylu.

Modne okulary przeciwsłoneczne w oryginalnym guście

Obecnie w katalogach domu mody Prada oprócz odzieży prêt-à-porter, toreb skórzanych oraz obuwia odnajdziemy również wybór stylowych okularów przeciwsłonecznych. Podobnie jak pozostałe produkty marki, także one wyróżniają się oryginalnym stylem Miucci Prady, czerpiącym z tradycyjnych wzorców oraz odznaczającym się nieustającym poszukiwaniem nowoczesnych rozwiązań. Pośród modeli dostępnych w ofercie odnajdziemy nie tylko klasyczne okulary kwadratowe i okrągłe, ale również damskie okulary kocie i motylki, czy ponadczasowe pilotki. Wszystkie z nich charakteryzują się przyciągającym spojrzenie stylem oraz odważnymi designami. Okulary przeciwsłoneczne marki Prada bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientek.

Styl i funkcjonalność – wygodne i wytrzymałe oprawki

Okulary przeciwsłoneczne marki Prada to jednak nie tylko doskonała warstwa estetyczna, ale również najwyższy standard techniczny. Wszystkie modele oprawek powstają w oparciu o skrupulatny projekt opracowany przez ekspertów oraz wykorzystują jedynie materiały z najwyższej półki – trwałe tworzywo oraz metal. Dzięki temu okulary wyróżniają się wysoką wytrzymałością oraz komfortem widzenia i noszenia. Doskonale sprawdzą się więc nie tylko jako modne akcesoria, ale również codzienna ochrona przed promieniami UV i zmęczonym wzrokiem.

Miu Miu i Prada Sport – kolekcje dla młodych i aktywnych

Oprócz głównej kolekcji produktów, w ofercie Prady odnajdziemy również modele okularów z oferty Miu Miu oraz Prada Sport. Pierwsza z nich, jak wskazuje już sama nazwa, pochodząca od zdrobnionego imienia, to osobista kolekcja Miucci Prady. Jej myślą przewodnią jest zaoferowanie młodszym Klientkom stylowych i ekscentrycznych produktów, z których słynie właścicielka włoskiego domu mody. Dotyczy to również modnych okularów przeciwsłonecznych.

Marka Prada Sport przeznaczona jest dla aktywnych Klientek, poszukujących okularów przeciwsłonecznych, które sprawdzą się podczas ich dynamicznego trybu życia. Dostępne w kolekcji oprawki czerpią z casualowego stylu sportowego oraz charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz wygodą noszenia. Dzięki temu doskonale sprawdzą się nie tylko podczas aktywności fizycznej, ale również na co dzień.

Damskie okulary przeciwsłoneczne Prada w Aurum-Optics

W sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wybór w 100% oryginalnych okularów przeciwsłonecznych włoskiej marki Prada. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie objęte są ponadto 2-letnią gwarancją producenta, która uprawnia do skorzystania z darmowej usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia oprawek. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużym wyzwaniem bywa wybór dobrze dopasowanych okularów przeciwsłonecznych. Dlatego naszym Klientkom, które mają problem z podjęciem decyzji, polecamy również konsultacje z naszymi stylistami.