Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Giorgio Armani

Okulary Korekcyjne Męskie Giorgio Armani

Giorgio Armani urodził się w 1934 roku we Włoszech. Jest on zdecydowanie ikoną stylu, którego imperium rozrosło się do takiego rozmiaru, że posiadał również restaurację i hotele pod swoimi skrzydłami. Po odbyciu służby wojskowej Giorgio postanowił zrezygnować z nauki na uniwersytecie na rzecz pracy w La Rinascente w Milanie. Później dołączył do Nino Cerruti jako projektant mody.

Za namową swojego przyjaciela Sergio Galeotti, Armani rozpoczął również prace jako freelancer dla innych firm. W 1975 roku oboje panów stworzyło markę Giorgio Armani S.P.A. Pierwsza męska kolekcja debiutowała na rynku również w tym samym roku. Rok później wypuścił linię ubrań dla kobiet, która została bardzo dobrze przyjęta przez klientki. Jego ubrania były rewolucją jak na te czasy ponieważ były bardzo dobrze dopasowane do ciała i posiadały wiele stonowanych kolorów. Jego wizja dotycząca projektowania była prosta, wierzył w zastosowanie neutralnych kolorów tak żeby ubrania wyglądały prosto i elegancko. Na samym początku Giorgio posiadał wielką popularność jedynie w Europie. Zmieniło się to w roku 1980 kiedy aktor Richard Gere wystąpił w ubraniach jego marki w filmie "American Gigolo". Dodatkowo brał również udział w dostarczaniu ubrań dla aktorów serialu

"Miami Vice" w latach 1984-1989. Od tego czasu popularność Giorgio Armani w Ameryce niesamowicie wzrosła. Nie trzeba było długo czekać, aż gwiazdy Hollywood zaczęły nosić jego ubrania na czerwonym dywanie. Wśród tych gwiazd byli : Michelle Pfeiffer, Jodie Foster i John Travolta. Wkrótce posiadanie garderoby z pod szyldu Giorgio Armani stało się symbolem sukcesu dla wielu ludzi. Z tak dużym popytem na swoje produkty mógł otowrzyć kolejne firmowe salony w Milanie. Wszystko wydawało się idealnie rozwijać gdy jego bliski współpracownik Galeotti zmarł na AIDS w 1985 roku. Po śmierci przyjaciela Giorgio Armani pokazał, że nie jest tylko dobrym projektantem ale również potrafi zarządzać swoją firmą. Pod koniec 1990 roku Armani posiadał ponad 200 sklepów na całym świecie i sprzedaż na poziomie 2 miliardów dolarów rocznie. Później zaczął zajmować się projektowaniem ubrań na zamówienie. Powiedział wtedy : "Pomyślcie jak odpowiedzialnym zadaniem jest zaprojektowanie sukienki, tak aby zadowolić tylko jedną klientkę"

Aurum-Optics w swojej ofercie posiada szeroki wybór okularów korekcyjnych damskich i okularów korekcyjnych męskich Giorgio Armani. Posiadamy różnego rodzaju kształty i kolory tak aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  infolinia Aurum-Optics

  888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora