Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary WAYFARER


Model Ray-Ban Wayfarer powstał w 1956 roku. Co ciekawe, słowo "Wayfarer" oznacza, wędrowca, ale dzisiaj kojarzone jest już chyba tylko z jednym. To jedne z pierwszych plastikowych okularów przeciwsłonecznych. Zaprojektowane dla podrkeślenia klasycznego, męskiego stylu, szybko stały się  prawdziwym bestsellerem także dla kobiet. Uwielbiane przez JFK, Boba Dylana i Andy'ego Warhola. Okulary Ra-Ban Wayfarer to bez wątpienia ikona stylu i znak naszych czasów! Wayfarer to najbardziej rozpoznawalny model okularów przeciwsłonecznych na świecie. Możesz wybrać spośród kilku : New Wayfarer, Original Wayfarer i Folding Wayfarer.  Jeśli lubisz klasyczny styl i cenisz sobie akcesoria kupowane na lata, okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban Wayfarer to wybór w 100% dla Ciebie. 

Wayfarer pracują do większości kształtów twarzy. Szczególnie dobrze sprawdzają się na podłużnych, owalnych i okrągłych twarzach. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wybrać najlepsze okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy przeczytaj nasz poradnik TUTAJ.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora