Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 71

  Okulary Burberry

  Okulary korekcyjne Burberry

  Burberry to popularna angielska marka z bogatą historią innowacji i niekonwencjonalnych rozwiązań. Jej założyciel, Thomas Burberry, w roku 1879 wdrożył na rynek wynalezioną przez siebie gabardynę, oddychający materiał, który jednocześnie odznaczał się wysoką nieprzemakalnością. Jej charakterystyka uczyniła tę tkaninę niezwykle popularną pośród ludzi pracujących w trudnych warunkach. Opracowane przez Burberry ubrania nosili żołnierze, himalaiści oraz polarnicy. Obecnie marka cieszy się estymą jako dom mody oferujący luksusowe ubrania, pozostając jednocześnie wiernym swojej tradycji stawiania na wygodę oraz praktyczność.

  Wygoda i wytrzymałość męskich oprawek korekcyjnych Burberry

  Okulary domu mody Burberry odznaczają się tymi samymi cechami, co projektowana przez nich odzież. Ich oprawki łączą minimalizm i prostotę kwadratowych oraz prostokątnych kształtów z eleganckim wykonaniem, często zwieńczonym barwami ich słynnego tartanu. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów sprawia również, że stylowe okulary korekcyjne Burberry pozostają niezwykle wytrzymałe i bez obaw będziemy mogli wykorzystać je nie tylko jako element eleganckiej garderoby, ale również praktyczne okulary do pracy lub jazdy samochodem.

  Okulary Burberry – gwarancja oryginalności w sklepach Aurum-Optics

  Salony i sklep internetowy Aurum-Optics oferują wyłącznie oryginalne produkty marki Burberry. Klientom zastanawiającym się, jak odpowiednio dopasować okulary do kształtu twarzy polecamy również skorzystanie z usług naszych stylistów, którzy pomogą w doborze doprawek oraz służą radą dotyczącą panującej mody i ostatnich trendów.