Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 52

  Okulary Tom Ford

  Okulary Korekcyjne Tom Ford

  Nazwisko Tom Ford to już synonim mody na najwyższym światowym poziomie. Znany na całym świecie projektant od początków swojej kariery współpracował z największymi europejskimi domami mody. Obecnie, oprócz bycia twarzą własnej marki, Tom Ford realizuje się również jako reżyser filmowy. Fanom kina może być dobrze znany jako twórca „Samotnego mężczyzny”, gdzie w kreacjach jego autorstwa mogliśmy zobaczyć Colina Firtha, oraz niekonwencjonalnego thrillera „Zwierzęta nocy”. Tom Ford od lat znajduje swoich zwolenników pośród najpopularniejszych ikon męskiej mody. W jego garniturach występowali między innymi Tom Hanks, Johnny Depp czy Daniel Craig – ten ostatni również w serii o Jamesie Bondzie.

  Moda gwiazd z myślą o Tobie

  Oprócz garniturów noszonych przez najsłynniejszego angielskiego szpiega, dom mody Toma Forda jest odpowiedzialny również za bogatą kolekcję okularów korekcyjnych najwyższej jakości. Oferta marki Tom Ford zawiera szereg wyrafinowanych i innowacyjnych designów, które nadadzą oryginalnego wyrazu każdej męskiej garderobie. Selekcja unikalnych oprawek z kolekcji Toma Forda dostępna jest w sklepach Aurum-Optics.

  Szeroki wybór oprawek korekcyjnych

  Doświadczenie projektantów domu mody Tom Ford znajduje swoje odzwierciedlenie w zróżnicowaniu oferowanych przez nich modelów okularów korekcyjnych. W katalogach marki znajdziemy produkty wszystkich możliwych rodzajów. Od minimalistycznych oprawek kwadratowych i prostokątnych, przez ponadczasowe oprawki pilotki, aż po szykowne oprawki okrągłe. Bogaty wybór oryginalnych produktów sprawia, że każdy z Panów odnajdzie okulary, które pomogą wyrazić mu swoją indywidualność oraz wyróżnić się z tłumu.

  Okulary z materiałów najwyższej jakości

  Pośród produktów marki Tom Ford odnajdziemy oprawki stworzone ze skrupulatnie wyselekcjonowanych materiałów, które poza wymiarem estetycznym, decydują również o ogromnej trwałości proponowanych okularów korekcyjnych. W ofercie znajdziemy projekty oparte na odpornym tworzywie acetatowym oraz wytrzymałych metalach. Wysoki poziom wykonania sprawia, że okulary Toma Forda charakteryzują się również niezrównanym komfortem widzenia. Mariaż wyrafinowanych designów z praktycznym projektem sprawia, że oprawki doskonale sprawdzą się także w życiu codziennym – jako okulary do pracy lub jazdy samochodem.

  Oryginalne oprawki Toma Forda w ofercie Aurum-Optics

  Sklep internetowy oraz salony Aurum-Optics gwarantują oryginalność oferowanych produktów marki Tom Ford. Panom poszukującym inspiracji proponujemy skorzystanie z porad naszych stylistów, dostępnych online i w salonach stacjonarnych. Zawsze służymy radą oraz oferujemy idealnie dobrane okulary korekcyjne.