Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 20

Okulary Tom Ford

Męskie okulary przeciwsłoneczne Tom Ford

Tom Ford niewątpliwie należy już do najbardziej cenionych projektantów mody na świecie. Na przestrzeni dekad jego nazwisko stało się jednym z synonimów amerykańskiego stylu oraz rozpoznawalnym wyznacznikiem najwyższej jakości odzieży oraz akcesoriów. O niezrównanym statusie Toma Forda bez wątpienia decyduje oryginalność jego wizji w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem nabytym w największych europejskich domach mody, jak Gucci i Yves Saint Laurent. Obecnie marka amerykańskiego projektanta cieszy się powszechnym uznaniem, również pośród największych celebrytów ze świata kina i estrady. Kreacje utalentowanego twórcy stały się częścią garderoby gwiazd takich, jak Brad Pitt czy Johnny Depp. Obecnie Tom Ford spełnia się również jako reżyser filmowy. W produkowanych przez niego obrazach mogliśmy zobaczyć między innymi Colina Firtha oraz Amy Adams. Oczywiście, w kostumach zaprojektowanych przez niego samego.

Moda gwiazd wysokiego formatu w świecie okularów przeciwsłonecznych

W katalogu marki Toma Forda oprócz luksusowych projektów haute couture odnajdziemy również wybór ekskluzywnych dodatków i akcesoriów. Do tych ostatnich należą między innymi wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne, które stanowią godne uzupełnienie oferty amerykańskiego domu mody. Podobnie jak jego odzież, również oprawki wyróżniają się oryginalnym designem oraz charakterystycznym odzwierciedleniem cech amerykańskiego stylu – bezpośredniością, lekkością i wyrazistością.

Bogaty wybór eleganckich okularów przeciwsłonecznych

Okulary przeciwsłoneczne dostępne w ofercie domu mody Toma Forda to szeroka selekcja wyjątkowych modeli wyróżniających się nowatorskimi designami oraz kolorystyką. Pośród dostępnych oprawek odnajdziemy zarówno tradycyjne kształty kwadratowe i okrągłe, jak również ponadczasowe pilotki w stylu Aviator. Dzięki wyjątkowym projektom, nawet klasyczne rodzaje okularów nabierają zupełnie nowego, niespotykanego charakteru. Jedyna w swoim rodzaju warstwa estetyczna sprawia, że okulary przeciwsłoneczne Toma Forda to doskonały wybór dla Klientów, którzy nie boją się podkreślić swojego indywidualnego stylu. Dodatek, który bezbłędnie dopełni elegancką garderobę oraz wyróżni właściciela na tle tłumu.

Moda i wygoda

Okulary przeciwsłoneczne dostępne w ofercie marki Toma Forda to jednak nie tylko oryginalna warstwa estetyczna, ale również najwyższy standard wykonania przy użyciu najlepszych materiałów. Zastosowanie tworzyw sztucznych i metalowych z górnej półki oraz dopracowane pod każdym względem projekty – te cechy sprawiają, że oprawki wyróżniają się komfortem widzenia i noszenia oraz wytrzymałością. Dzięki temu okulary przeciwsłoneczne Toma Forda sprawdzą się świetnie nie tylko jako modne akcesorium, ale również jako codzienna ochrona przed promieniami UV oraz zmęczeniem wzroku.

Okulary przeciwsłoneczne Toma Forda w sklepach Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne modele okularów przeciwsłonecznych marki Tom Ford. Wszystkie produkty z katalogu amerykańskiego projektanta objęte są 2-letnią gwarancją, która uprawnia do skorzystania z usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia oprawek. Dzięki niej będziecie mogli bez najmniejszych obaw cieszyć się swoimi okularami przeciwsłonecznymi na co dzień. Klientom zastanawiającym się nad wyborem dobrze dopasowanego modelu polecamy również kontakt z naszymi stylistami.