Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 9

Okulary Gucci

Okulary przeciwsłoneczne Gucci

Początki marki Gucci sięgają roku 1921, kiedy jej założyciel – Guccio Gucci – otworzył swój pierwszy sklep we Florencji. Pierwotnie firma zajmowała się produkcją akcesoriów skórzanych, przede wszystkim toreb i walizek, lecz z czasem znacząco rozwinęła swoją działalność i zaczęła oferować szeroki wybór akcesoriów stworzonych  myślą o włoskiej klasie wyższej. Faktycznym przełomem w historii domu mody okazał się okres, w którym zarządzał nim syn Gucciego – Aldo Gucci. To właśnie dzięki jego zmysłowi biznesowemu rodzinna firma stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na całym świecie i zaczęła otwierać swoje butiki poza Włochami – w innych państwach Europy, Ameryki i Azji. Na przestrzeni dekad produkty włoskiej firmy stały się obiektem zainteresowania sław takich, jak Jackie Kennedy, Audrey Hepburn, Elizabeth Taylor czy Księżna Diana. Do dziś wiele z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pojawia się na festiwalach i czerwonych dywanach właśnie w stylizacjach marki Gucci. Podczas swojej 100-letniej działalności dom mody Gucci współpracował z najlepszymi, aby tworzyć z myślą o najlepszych. W latach 90. dawną świetność przywrócił marce znany projektant Tom Ford.

Okulary w ekskluzywnym włoskim stylu

Obecnie słynne logo dwóch połączonych liter „G” zdobi nie tylko wybór najwyższej jakości odzieży haute couture, akcesoriów skórzanych i dodatków, ale również kolekcje ekskluzywnych damskich i męskich okularów przeciwsłonecznych. Również selekcja oprawek odznacza się niezrównaną elegancją, cechującą się eklektycznym połączeniem tradycyjnego szyku rodem z mody włoskiej z przecierającymi nowe szlaki, oryginalnymi rozwiązaniami. Efektem tego połączenia jest selekcja oryginalnych okularów przeciwsłonecznych – niepodobnych do żadnych innych. Pośród modeli oprawek dostępnych w kolekcji domu mody Gucci nawet najbardziej wymagające Klientki i Klienci znajdą coś, co spełni ich oczekiwania.

Moda i wygoda

Projektanci włoskiego domu mody Gucci doskonale zdają sobie sprawę, że najlepsze okulary przeciwsłoneczne powinny charakteryzować się nie tylko przyciągającym spojrzenie stylem i designem, ale również komfortem noszenia i widzenia. Wygodę oraz wysoką wytrzymałość zapewnia oprawkom precyzyjne wykonanie przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów tworzywowych oraz metalu. Dzięki temu okulary przeciwsłoneczne marki Gucci doskonale sprawdzą się nie tylko jako modny dodatek do codziennej lub biznesowej stylizacji, ale również praktyczna ochrona przed promieniami UV oraz przemęczeniem wzroku.

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne Gucci w Aurum-Optics

Wszystkie modele damskich i męskich okularów przeciwsłonecznych włoskiego domu mody Gucci dostępne w sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics są w 100% oryginalne oraz objęte 2-letnią gwarancją producenta. Klientom i Klientkom mającym problem z podjęciem decyzji podczas wyboru oprawek polecamy konsultacje z naszymi stylistami. Nasi eksperci doskonale znają ostatnią modę oraz służą dobrą radą, która może okazać się nieoceniona podczas poszukiwania idealnie dopasowanego modelu okularów.