Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 1

Okulary Celine

Damskie okulary przeciwsłoneczne Celine

Céline Vipiana założyła firmę nazwaną od jej imienia w roku 1945. Jej początki znacznie różniły się jednak od kolekcji, z których zasłynęła później paryska marka. Przez pierwsze kilkanaście lat Celine zajmowała się bowiem sprzedażą produkowanych na zamówienie bucików dziecięcych. Zmiana profilu firmy nastąpiła dopiero w roku 1960, kiedy obuwie dla maluchów zostało zastąpione ekskluzywnymi damskimi kolekcjami prêt-à-porter. Kreacje Céline Vipiany charakteryzowały się połączeniem prostoty i minimalizmu z zapożyczeniami z mody sportowej, które decydowały o ogromnym komforcie oraz wygodzie noszonej odzieży. W latach 70. marka Celine osiągnęła w końcu międzynarodowy sukces, a jej salony zaczęły otwierać się nie tylko w całej Europie, ale również w Ameryce i Azji. Przez ostatnie lata tradycja francuskiego domu mody kontynuowana była przez utalentowanych projektantów z całego świata, do których należeli między innymi Michael Kors, Phoebe Philo czy niebojący się kontrowersji Hedi Slimane.

Francuska rewolucja modowa w świecie okularów przeciwsłonecznych

Obecnie w ofercie francuskiego domu mody Celine znajdziemy nie tylko wybór eleganckiej odzieży prêt-à-porter, ale również szeroką selekcję perfum, akcesoriów skórzanych i dodatków. Należy do nich również bogaty wybór modnych damskich okularów przeciwsłonecznych. Oprawki oferowane przez paryską markę wyróżniają się tymi samymi cechami, które zadecydowały o jej ogromnym, ogólnoświatowym sukcesie. Również okulary przeciwsłoneczne Celine zwracają uwagę połączeniem prostoty, tradycyjnego szyku oraz minimalizmu z formami stylu sportowego i casual. Modele okularów przeciwsłonecznych dostępne w ofercie domu mody Celine z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające Klientki.

Celine – stylowe i wygodne okulary przeciwsłoneczne

Damskie okulary przeciwsłoneczne marki Celine to nie tylko przyciągająca spojrzenie warstwa estetyczna, ale również wierność tradycji marki odnoszącej się do stylu sportowego. Dzięki temu oprawki wyróżniają się ogromną wygodą oraz trwałością. Modele okularów oferowane przez paryski dom mody są tworzone przez doświadczonych projektantów, przy użyciu najwyższej jakości materiałów metalowych oraz acetatu. Doskonale sprawdzą się więc nie tylko jako dopełnienie modnej stylizacji, ale również codzienna, praktyczna ochrona przed promieniami UV oraz przemęczeniem wzroku w słoneczne dni.

Oryginalne damskie okulary przeciwsłoneczne Celine w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wybór w 100% oryginalnych modeli damskich okularów przeciwsłonecznych francuskiego domu mody Celine. Wszystkie oprawki objęte są ponadto 2-letnią gwarancją producencką. Klientkom mającym problem z podjęciem decyzji lub odnalezieniem modelu okularów dla siebie polecamy konsultacje z naszymi stylistami. Nasi eksperci doskonale znają ostatnią modę oraz zawsze służą radą.