Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Pierre Cardin

Okulary korekcyjne Pierre Cardin

Pierre Cardin bez wątpienia należał do najbardziej oryginalnych twórców świata mody XX wieku. Po zdobyciu doświadczenia w szeregach projektantów Christiana Dior, założył w roku 1950 swoją własną markę. Francuski autor nigdy nie bał się poszukiwania nowych, eksperymentalnych rozwiązań. Jego kreacje zwracały uwagę wykorzystaniem awangardowych konceptów, wysoce geometrycznych kształtów oraz inspiracji futuryzmem. Efektem zainteresowania nowymi technologiami stała się nawet krótkotrwała współpraca z NASA, dla którego zaprojektował model skafandra kosmicznego.

Pierre Cardin – innowacyjne okulary korekcyjne

Obecnie w katalogach domu mody Pierre’a Cardin odnajdziemy również selekcję ekskluzywnych okularów korekcyjnych. Modele eleganckich oprawek czerpią z tych samych inspiracji, które wpłynęły na francuskiego projektanta. Poprzez oryginalny design i wykorzystanie wyrazistych kształtów nadają nowego charakteru klasycznym okularom kwadratowym i okrągłym. Modele oferowane przez Pierre’a Cardin bez wątpienia przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom i Klientkom.

Pierre Cardin – styl i funkcjonalność

Okulary korekcyjne Pierre’a Cardin wyróżniają się nie tylko oryginalną, eksperymentalną wizją, ale również techniczną precyzją. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów oraz praktyczny design sprawiają, że oprawki odznaczają się ogromną wytrzymałością i komfortem widzenia, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w życiu codziennym. Bez problemu wykorzystamy je jako wygodne okulary do czytania, jazdy samochodem czy pracy przy komputerze.

Gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

Wszystkie modele okularów korekcyjnych Pierre Cardin dostępne w salonach stacjonarnych i sklepie internetowym Aurum-Optics objęte są dwuletnią gwarancją producenta. Uprawnia ona do skorzystania z usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia oprawek. Nie będziemy więc musieli martwić się podczas ich codziennego użytkowania. Klientom i Klientkom zastanawiającym się, jak dobrać odpowiednie okulary do swojego stylu lub kształtu twarzy polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultanci zawsze służą radą dotyczącą ostatniej mody oraz panujących trendów.