Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 10

Okulary Diesel

Diesel to włoska marka modowa powstała w 1978 roku, słynąca głównie z ekskluzywnych projektów ubrań, zwłaszcza spodni jeansowych i akcesoriów dla mężczyzn. Oferuje zarówno ubrania, jak i dodatki, wśród których prym wiodą okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne. Diesel powstało z pomysłu Renzo Rosso. Założyciel od początku przykładał dużą wagę do wysokiej jakości wykonania każdego produktu, stąd przekonanie, że nie tylko ubrania, ale też okulary Diesel to solidność, w którą warto zainwestować. Są przykładem mody premium, zdolnej spełnić oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagającego Klienta!

Diesel – okulary męskie

Zdecydowana większość oferty marki Diesel dedykowana jest mężczyznom. Panowie mogą wybierać spośród wielu unikalnych modeli okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Choć to właśnie oprawki korekcyjne przeważają w katalogu produktów tej włoskiej marki. Zainteresowani znajdą tu klasyczne okulary korekcyjne Diesel – prostokątne, kwadratowe i okrągłe/owalne w stonowanych kolorach. Obok nich widnieją nieco bardziej ekstrawaganckie okulary Diesel – męskie w nieco mniej tradycyjnym wymiarze. Są to bowiem delikatnie lub intensywnie zdobione oprawy, na przykład o wzorze podobnym do panterki (model DL5087 053 53) lub oprawy w intensywnym, czerwonym kolorze (model DL 5196 067 54).

Diesel – okulary przeciwsłoneczne

Drugim z filarów okularowej oferty są okulary przeciwsłoneczne męskie. Diesel stawia raczej na ekscentryczność, bo oprawki zwracają uwagę nie tylko nietypowymi kolorami, ale też kształtami, które choć osadzone w klasycznej formie, w niektórych modelach daleko od niej odbiegają. To na przykład okulary przeciwsłoneczne Diesel męskie w jaskrawym, pomarańczowym kolorze z lustrzaną soczewką i futurystyczną konstrukcją lub okulary słoneczne Diesel wyraźnie cięte i otwarte w górnej części, znów o mocno futurystycznym wyglądzie. Oczywiście panowie preferujący klasyczne rozwiązania też znajdą tu coś dla siebie. To na przykład oprawki okrągłe, znane szerzej jako „lenonki”, które tradycyjnie są lekkie i otwarte, a w przypadku tej włoskiej marki zyskały wyraźnie zarysowaną i zwartą budowę. Z podobną sytuacją mamy do czynienia, jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne Diesel damskie. Tu dodatkowo ekstrawagancja widoczna jest w brokatowych dodatkach.

Okulary damskie Diesel

Okulary Diesel damskie zajmują niewielką część oferty włoskiego producenta. Mimo to przykuwają wzrok i zapadają w pamięć. To efekt równie ciekawych projektów, co w przypadku okularów męskich Diesel. Jednym z najbardziej znamiennych przykładów jest model DL 5155 056 55 – o klasycznym, „kocim” kształcie i w czarnym kolorze, ale dodatkowo z białym, a miejscami nawet srebrnym nakrapianiem. Warto podkreślić, że panie mogą wybierać z nieco większego grona oprawek unisex, przyjmujących głównie klasyczne formy i stonowane, ciemne barwy. To przede wszystkim okulary korekcyjne Diesel – damskie i idealne do codziennego zastosowania.

Okulary korekcyjne Diesel

Choć oprawki do okularów Diesel są bardzo ważne (w końcu to one decydują o designie), należy pamiętać o zasadniczej funkcji tego produktu. W przypadku okularów korekcyjnych jest to gwarancja wyraźnego widzenia mimo występującej wady refrakcji. W oprawkach okularowych Diesel umieszczamy wysokiej jakości soczewki, na życzenie Klientów dodatkowo pokryte powłokami uszlachetniającymi, na przykład tzw. blue blockerem.

Wyłącznie oryginalne produkty i atrakcyjne ceny

W sklepie internetowym i salonach optycznych Aurum-Optics oferujemy wyłącznie oryginalne okulary Diesel – dla panów i pań. Jeśli chodzi o okulary Diesel, cena jaką proponujemy w naszych salonach należy do jednych z najniższych, dzięki czemu u nas możesz zdobyć potrzebne oprawki okularowe na dobrych warunkach! Co więcej, zapewniamy też bezpłatne wsparcie w doborze najlepszej oprawy, w pełni dopasowanej do urody i potrzeb wynikających z przyjętego trybu życia.