Wczytuję dane...
12-15 lat
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 520

  Okulary 12-15 lat

  Styl dla nastolatków

  W bogatej ofercie okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych z kategorii Junior dostępnej w sklepach Aurum-Optics odnajdziemy także serie modeli stworzone specjalnie z myślą o młodszych nastolatkach. Dzieci w tym wieku zaczynają doskonale zdawać sobie sprawę ze swojego gustu i stylu oraz potrzebują modnych oprawek, które pozwolą im wyrazić własną indywidualność. Dlatego w katalogach naszych sklepów uwzględniamy również bogatą selekcją okularów w rozmiarach dedykowanych dla młodszych klientów.

  Pierwsze modne okulary

  Pośród okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych przeznaczonych dla nastoletnich klientów odnajdziemy nie tylko wysokiej jakości oprawki Milo & Me, które dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów charakteryzują się szczególną wytrzymałością oraz elastycznością, ale również modele oferowane przez najpopularniejsze marki optyczne na rynku. Należeć do nich będzie bogata selekcja modeli Ray-Ban®, Oakley®, Vogue Eyewear czy Polo Ralph Lauren w zróżnicowanych barwach i designach dopasowanych do gustów młodszych klientów. Wiek nastoletni to doskonały moment, by zaopatrzyć swoje dzieci w eleganckie okulary, które doskonale sprawdzą się zarówno w szkole, jak i w życiu codziennym.

  Gwarancja producencka w Aurum-Optics

  Wszystkie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne dostępne w sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics objęte są dwuletnią gwarancją producencką. Dzięki niej mamy gwarancję, że kupujemy w 100% oryginalne oprawki oraz otrzymujemy możliwość skorzystania z darmowej usługi serwisowej w przypadku ich uszkodzenia