Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 10

Okulary Polo Ralph Lauren

Okulary korekcyjne Polo Ralph Lauren

Dokonania amerykańskiego projektanta Ralpha Laurena na stałe zapisały się już w świadomości nie tylko międzynarodowego świata mody. Z pewnością każda osoba, nawet ta kompletnie niezainteresowana tematyką odzieży i elegancji, na pierwszy rzut oka rozpoznałaby ponadczasowy projekt Polo – charakterystycznych koszulek łączących casualowy, sportowy styl z niezrównaną elegancją formy, ozdobionych ikonicznym logo przedstawiającym gracza polo na koniu. Oprawki korekcyjne z kolekcji Polo Ralph Lauren są właśnie takie, jak koszulki, które stały się symbolem marki – szykowne i finezyjne, jednocześnie odznaczające się amerykańską swobodą i inspiracjami odzieżą sportową.

Bezpretensjonalna elegancja oprawek Polo Ralph Lauren

Lekkość stylu okularów Ralpha Lauren z pewnością znajdzie swoich zwolenników pośród ludzi preferujących swobodną elegancję akcesoriów, które doskonale nadadzą się do rozmaitych typów garderoby. Zróżnicowanie modeli oprawek dostępnych w ofercie sklepu internetowego oraz salonów Aurum-Optics sprawia, że nawet klienci z najbardziej wysublimowanym gustem odnajdą pośród nich okulary korekcyjne pasujące do ich kształtu twarzy oraz odzwierciedlające oryginalny styl. W katalogu marki Polo Ralph Lauren odnajdziemy nie tylko klasyczne oprawki kwadratowe i prostokątne, ale również okulary okrągłe oraz w bardziej niekonwencjonalnych, nieregularnych kształtach.

Inspiracje sportowym stylem i najwyższa wytrzymałość

Ralph Lauren od samego początku swojej kariery otwarcie inspirował się odzieżą sportową. Jego okulary korekcyjne nie są wyjątkiem. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i skrupulatnej konstrukcji oprawki pochwalić można za niezrównaną trwałość i wytrzymałość. Można użytkować je codziennie, bez najmniejszych obaw o zarysowania lub uszkodzenia. Dzięki temu sprawdzą się nie tylko jako okulary do czytania, pracy lub jazdy samochodem, ale również doskonale nadadzą się dla osób bardziej aktywnych, potrzebujących okularów do ćwiczeń lub biegania.

Gwarancja oryginalności okularów Polo Ralph Lauren w Aurum-Optics

Sklep internetowy i salony Aurum-Optics gwarantują oryginalność oferowanej selekcji najlepszych oprawek korekcyjnych marki Polo Ralph Lauren. Osobom poszukującym dodatkowej inspiracji polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultanci zawsze służą radą dotyczącą najnowszej mody oraz trendów i pomogą w odpowiednim doborze okularów do kształtu twarzy lub garderoby.