Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Gucci

Okulary korekcyjne Gucci

Nazwa Gucci to już jeden z synonimów ekskluzywnego stylu i niezrównanej elegancji. Założona przez Guccio Gucciego marka szybko zjednała sobie zwolenników zarówno pośród koneserów luksusowej mody, jak i klientów masowych. Nawiązania do europejskiego stylu oraz bogata, rodzinna tradycja decydują o trwającym do dnia dzisiejszego kulturowym i finansowym sukcesie firmy. Włoski dom mody czerpie ze swojego ponad stuletniego doświadczenia także podczas produkcji nowych akcesoriów, do których należą również najwyższej jakości okulary korekcyjne.

Okulary Gucci – włoski styl, światowy poziom

Okulary korekcyjne Gucci, podobnie jak inne produkty marki, odznaczają się niezrównaną elegancją oraz wyjątkowym, zwracającym uwagę sznytem. Kreacje domu mody zawsze wyróżniały się na tle konkurencji i ich oprawki nie stanowią wyjątku. Panie znajdą pośród oferowanych modeli gustowne okulary kwadratowe i prostokątne oraz okrągłe – w ciemnych barwach lub w panterkę, zdobione złoceniami lub logo marki Gucci. Panowie znajdą w katalogu podobne, klasyczne oprawki odznaczające się wytwornym stylem i wyszukaną elegancją. Oferowane okulary korekcyjne Gucci z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Okulary Gucci – trwałość i funkcjonalność

Oprawki Gucci charakteryzują się również skrupulatnym procesem produkcji z wykorzystaniem jedynie najwyższej jakości materiałów. Staranny dobór najlepszych tworzyw oraz doskonałość konstrukcji sprawiają, że modele Gucci pochwalić należy za niezrównaną wytrzymałość oraz komfort widzenia. Dzięki temu świetnie sprawdzą się nie tylko jako modny dodatek do garderoby, ale także codzienne, praktyczne okulary do jazdy samochodem, pracy czy czytania.

Okulary Gucci – gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne, objęte dwuletnią gwarancją okulary korekcyjne Gucci. Klientom zastanawiającym się nad wyborem modelu polecamy kontakt z naszymi stylistami, którzy pozostają do dyspozycji online i w salonach stacjonarnych znajdujących się na ternie całego kraju. Konsultanci doradzą Państwu, jak odpowiednio dobrać okulary do kształtu twarzy bądź indywidualnego stylu oraz służą sugestiami dotyczącymi panującej mody i ostatnich trendów.