Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 14

Okulary Moncler

Moncler – od alpinizmu do świata optyki

Włoska marka Moncler sięga swoimi początkami roku 1952. Jej założyciele René Ramillon i Andrè Vincent zainspirowali się kulturą alpinizmu. Wpływy te znajdują swoje odzwierciedlenie nawet w nazwie firmy, która zaczerpnięta została od Monestier-de-Clermont – górskiego miasteczka położonego w pobliżu francuskiego Grenoble. Dwójka pasjonatów zaczęła osiągać swoje pierwsze sukcesy bardzo wcześnie, bo już w 1954, kiedy powstała ich pierwsza, ocieplana kurtka dostosowana do wysokogórskiego klimatu. Projekt szybko znalazł uznanie pośród ludzi pracujących w najcięższych warunkach – profesjonalnych alpinistów i polarników. Kurtka towarzyszyła podróżnikom podczas wypraw na bieguny i wspinaczek na szczyt K2. Dążenie do harmonii pomiędzy estetyką i oryginalnym stylem oraz wysoką funkcjonalnością i technicznymi innowacjami stało się jednym z fundamentów marki Moncler, która do dnia dzisiejszego cieszy się popularnością pośród Klientów i Klientek na całym świecie.

Okulary Moncler – styl i funkcjonalność

Obecnie w katalogach marki Moncler oprócz specjalistycznej odzieży przeznaczonej do wspinaczki wysokogórskiej odnajdziemy również selekcję eleganckich ciuchów, dodatków i akcesoriów. Do tych ostatnich należy również wybór eleganckich okularów korekcyjnych. Dostępne w ofercie oprawki odznaczają się cechami zgodnymi z tradycją marki – połączeniem najwyższego standardu wykonania oraz oryginalnego stylu.

Szeroki wybór okularów najwyższej jakości

Okulary marki Moncler dostępne są w zróżnicowanych kształtach i kolorach. W katalogu włoskiej firmy odnajdziemy modele oprawek stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach. Pośród nich dominują okulary w tradycyjnych kształtach kwadratowych i okrągłych, które z pewnością odnajdą swoich zwolenników pośród Klientów i Klientek preferujących klasyczny styl.

Praktyczne i wytrzymałe okulary marki Moncler

Okulary Moncler powstają w zgodzie z alpinistyczną tradycją firmy. Również one wyróżniają się wysoką wytrzymałością i wygodą, wynikającymi z zastosowania najwyższej jakości tworzyw sztucznych i materiałów metalowych oraz specjalistycznym projektem. Sprawia to, że oprawki doskonale sprawdzą się jako praktyczne, codzienne okulary korekcyjne do czytania, jazdy samochodem czy pracy przy komputerze.

Okulary Moncler w Aurum-Optics

Wszystkie okulary marki Gant dostępne w sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics są w 100% oryginalnymi modelami, objętymi 2-letnią gwarancją producenta. Dzięki niej będziemy mogli bez najmniejszych obaw cieszyć się oprawkami podczas ich codziennego użytkowania. Klientom i Klientkom zastanawiającym się, jak dobrać odpowiednie okulary do twarzy lub osobistego stylu polecamy skorzystanie z konsultacji z naszymi stylistami. Nasi specjaliści doskonale znają ostatnie trendy i modę oraz służą cenną radą podczas poszukiwania dobrze dopasowanych oprawek.