Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Cieniowanie

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 15

Okulary Pepe Jeans

Okulary i oprawki Pepe Jeans

Pepe Jeans to brytyjska marka modowa powstała w 1973 roku. Założona w Londynie, z inicjatywy trzech braci: Nitin, Arun oraz Milann Shah. Zdecydowali się oni wykorzystać denim – typowy i powszechny wtenczas materiał – do tworzenia oryginalnych ubrań wysokiej jakości. Kilka lat wystarczyło, by marka podbiła rynek brytyjski i wyszła ze swoimi produktami poza wyspę. Dziś znana jest nie tylko ze stylowym dżinsów, ale też rozbudowanego katalogu akcesoriów, wśród którym prym wiodą okulary Pepe Jeans – pozwalające na wyrażenie swojej osobowości i gustu!

Okulary Pepe Jeans – męskie

Choć marka powstała w Wielkiej Brytanii, oferowany przez nią design nawiązuje raczej do światowej, aniżeli wyspowej mody. Nie dziwi więc duża dostępność okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych męskich w takich kształtach, jak owal, „wayfarer” czy „aviator”. Panowie mogą zatem wybierać spośród wielu klasycznie atrakcyjnych opraw, w tym również okrągłych, kwadratowych i prostokątnych. Podczas gdy niektóre okulary przeciwsłoneczne Pepe Jeans zwracają uwagę intensywnym kolorem soczewki, często w wariancie lustrzanym, tak okulary korekcyjne to głównie stonowana estetyka – ciemne kolory i proste formy. Właśnie taki minimalizm cieszy się dziś ogromną popularnością! Jeśli chodzi o Pepe Jeans, oprawki do okularów nierzadko występują też w odważnych, jaskrawych kolorach: czerwieni, błękicie czy żółci. Z tego powodu marka często uznawana jest za młodzieżową. Nie zmienia to faktu, że świetnie wpisuje się również w gust młodych duchem dorosłych.

Pepe Jeans – okulary przeciwsłoneczne

Klasyczne „lenonki? A może ponadczasowe „aviatory”? Okulary słoneczne Pepe Jeans charakteryzuje przede wszystkim nawiązanie do designów popularnych w latach 70. i 80., zarówno w modelach damskich, jak i męskich. Prosta, pozbawiona zdobień oprawka często łączy się z barwną soczewką, dając oczekiwany przez wielu Klientów efekt – atrakcyjnych, radosnych okularów przeciwsłonecznych, idealnych na wakacje i nie tylko. Po bliższym poznaniu oferty tej brytyjskiej marki widać, że okulary przeciwsłoneczne damskie Pepe Jeans i męskie nie różnią się od siebie zbyt wyraźnie. To nic dziwnego, jeśli przypomnimy, że producent stawia raczej na minimalistyczne i ponadczasowe rozwiązania.

Pepe Jeans – okulary korekcyjne

Nieco większe zróżnicowanie między męskimi a damskimi okularami Pepe Jeans widać w kategorii oprawek korekcyjnych. W tym przypadku panie mają do dyspozycji rozbudowaną grupę okularów, w której mieszczą się między innymi okulary „kocie” i „motylki”, a nawet „muchy” – szalenie modne w czasach, kiedy powstawała marka. Klientki i Klienci mogą wybierać między delikatniejszymi i masywniejszymi oprawkami w zależności od tego, w których czują się lepiej i które lepiej pasują do posiadanego typu urody. Na podkreślenie zasługuje precyzja wykonania i wykorzystanie wysokiej klasy materiałów – bo to cechuje okulary Pepe Jeans. Cena to odzwierciedla.

W sklepie internetowym i salonach optycznych Aurum-Optics znajdziesz oryginalne okulary Pepe Jeans – damskie i męskie. Gwarantujemy dużą dostępność modeli, atrakcyjne ceny, nierzadko objęte rabatami, a także profesjonalne doradztwo w doborze najlepszej oprawki!