Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 12

Okulary Pepe Jeans

Damskie okulary korekcyjne Pepe Jeans

Choć londyńska marka Pepe Jeans powstała relatywnie niedawno, bo dopiero w latach 70., to już dziś należy do najważniejszych firm zajmujących się produkcją spodni dżinsowych oraz odzieży casualowej. Obecnie w ofercie Pepe Jeans oprócz ciuchów odnajdziemy również zróżnicowany wybór akcesoriów, do których należą również wysokiej jakości, damskie okulary korekcyjne.

Okulary Pepe Jeans – casualowy styl i wysoka wygoda

Okulary korekcyjne marki Pepe Jeans pozostają wierne firmowej tradycji. Londyńskie przedsiębiorstwo od zawsze stawiało na produkcję ciuchów oraz akcesoriów odznaczających się bezpretensjonalnym, luźnym stylem i niezrównanym komfortem, nie zapominając jednocześnie o bogactwie estetycznym. W ofercie Aurum-Optics znajdziemy wybór najlepszych oprawek, które podkreślą oryginalny charakter noszącego oraz doskonale sprawdzą się w życiu codziennym. Wysoka wytrzymałość oraz komfort noszenia oprawek Pepe Jeans sprawiają, że świetnie nadadzą się jako praktyczne okulary do czytania i jazdy samochodem.

Gwarancja oryginalności okularów korekcyjnych Pepe Jeans w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w pełni oryginalne, objęte dwuletnią gwarancją okulary korekcyjne marki Pepe Jeans. Osobom zastanawiającym się nad odpowiednim doborem oprawek polecamy skorzystanie z pomocy naszych stylistów. Z konsultantami skontaktować można się online lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych znajdujących się na terenie całej Polski. Nasi eksperci pomogą Paniom dobrze dobrać okulary do kształtu twarzy i indywidualnego stylu oraz służą radą dotyczącą panującej mody i ostatnich trendów.