Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 4

Usługi

Usługi Aurum-Optics

W kategorii tej odnajdziemy ofertę usług dostępnych przez Internet oraz w salonach stacjonarnych Aurum-Optics znajdujących się na terenie całej Polski. Należą do nich konsultacje ze specjalistami, którzy pomogą w poprawnej diagnozie wady wzroku oraz wyborze dobrze dopasowanych okularów.

Badania wzroku w Aurum-Optics

Salony Aurum-Optics zatrudniają wysoce wykwalifikowanych specjalistów, co gwarantuje naszym Klientom właściwą diagnozę oraz stanowi nieocenione wsparcie w doborze odpowiednich szkieł i oprawek. Przy zakupie kompletu okularów badanie wzroku pozostaje bezpłatne, więc warto skorzystać z niego nawet w sytuacji, gdy mamy już wystawioną receptę od optometrysty. Tego typu uzupełniającą konsultację polecamy zwłaszcza Pacjentom zdecydowanym na wybór soczewek specjalnych, do jakich zaliczają się na przykład szkła progresywne. Na ogół badania trwają jedynie około pół godziny. Tak niewiele czasu dzieli nas od idealnie dopasowanych okularów.

Badania specjalistyczne oraz online

Poza diagnostyką z myślą o wyrobieniu okularów korekcyjnych, w salonach Aurum-Optics prowadzone są również badania problemów z akomodacją oraz pod soczewki kontaktowe. Ponadto istnieje również możliwość skontaktowania się z naszymi specjalistami online.

Konsultacje ze stylistami

Odpowiedni dobór oprawek nie ogranicza się do właściwej diagnozy i wyboru soczewek. Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne to często również modne akcesoria, które powinny dopełniać nasz osobisty styl oraz garderobę. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę, ze przy tak szerokim wyborze podjęcie decyzji może stanowić problem. Z pomocą przychodzą tu konsultacje ze stylistami, którzy pomogą w wyborze oprawek pod względem typu kolorystycznego oraz kształtu.