Wczytuję dane...

Listopad promocji w Aurum Optics

Mamy już środek listopada, a tym samym wielkimi krokami zbliża się Black Friday – międzynarodowe święto promocji, które obchodzimy na ogół w ostatni piątek tego miesiąca. Dzień ten Klienci i Klientki kojarzą na ogół z bezprecedensowo niskimi cenami oraz ogromnymi przecenami na rozmaite produkty wysokiej klasy producentów. Oferty specjalne obejmują rozmaite branże – od elektroniki, przez odzież i buty, aż po kosmetyki. Nic dziwnego, że cenowy szał Black Friday nie omija również sklepów w optycznych.

W Aurum Optics zdecydowaliśmy się jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz rozpoczęliśmy celebrację zbliżającego się wydarzenia już na początku tego miesiąca. Listopad jest w naszych sklepach świętem promocji – okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne nabędziesz w wyjątkowo niskich cenach aż do dnia 04.12. Wszystko po to, aby dać naszym Klientom możliwość zakupu wysokiej jakości produktów optycznych gwarantujących najlepszą korekcję oraz ochronę wzroku.

Szczegóły promocji Black November

Kompletne okulary korekcyjne w zestawie ze szkłami i badaniem od 350 zł

Podczas naszej promocji Black November specjalnymi cenami objęte zostały okulary korekcyjne popularnych marek, które możesz nabyć w komplecie z wysokiej jakości, antyrefleksyjnymi soczewkami korekcyjnymi prestiżowego producenta Hoya oraz pełnym badaniem wzroku. Okulary w zestawach to nowa oferta Aurum Optics. Stworzyliśmy ją z myślą o osobach, którym zależy na nabyciu markowych oprawek oraz wysokiej jakości szkieł korekcyjnych we wspólnej, przystępnej cenie. Stopniowo poszerzamy również ich ofertę oraz dokładamy nieustających starań, aby w ofercie zestawów pojawiały się sukcesywnie nowe modele markowych okularów.

Oferta zestawu obejmuje nieobowiązkowe, pełne badanie wzroku. W jego skład wchodzą wywiad z pacjentem, badanie komputerowe przy wykorzystaniu autorefraktometru, ocena ostrości wzroku, pomiar wad, badanie widzenia obuocznego oraz propozycja odpowiedniego rodzaju korekcji. Na etapy badania składają się więc wszystkie elementy niezbędne do określenia prawidłowości widzenia lub stwierdzenia wady wzroku i doboru odpowiedniego rozwiązania. Konsultacja z optometrystą w gabinetach Aurum Optics kończy się wystawieniem recepty.

Stanowiące część objętego promocyjną ofertą kompletu medycznego soczewki korekcyjne marki Hoya pokryte są specjalną powłoka antyrefleksyjną. To uszlachetnienie szkieł okularowych niweluje uciążliwy efekt odbicia światła. Dzięki temu w znaczącym stopniu zmniejsza ryzyko oślepienia refleksami świetlnymi oraz ogranicza pojawianie się nieestetycznych odblasków na płaszczyźnie soczewki. Spełnia więc zarówno funkcję estetyczną, jak również praktyczną. Na życzenie, Klient ma również możliwość wzbogacenia soczewek o dodatkowe powłoki oraz zmiany innych parametrów soczewek.

Podczas promocji Black November komplety medyczne z okularami korekcyjnymi odnajdziesz w naszym sklepie internetowym i w salonach w grupach cenowych w wysokości 350 zł, 450 zł oraz 550 zł. Wśród okularów objętych ofertą specjalną znajdziecie oprawki ekskluzywnych marek takich jak Ray-Ban®, Oakley®, Polo Ralph Lauren czy Vogue Eyewear. Black November w Aurum Optics to promocja, w której coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy mody włoskiej (Tod’s, Roberto Cavalli, Max Mara, Ermenegildo Zegna, Emilio Pucci), jak i francuskiej (Celine, Christian Dior, Yves Saint Laurent). Nie zabraknie również czegoś, dla fanów amerykańskiego stylu (Tom Ford, Polaroid, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs) oraz Pań poszukujących ekskluzywnych okularów w stricte damskim szyku (Swarovski, Valentino).

Okulary przeciwsłoneczne ekskluzywnych marek w cenach niższych o nawet 80%

Black November w Aurum Optics to nie tylko wyprzedaż wysokiej jakości okularów korekcyjnych, ale także wybór modnych okularów przeciwsłonecznych w bezprecedensowo niskich cenach. Wielu osobom zdarza się zapomnieć o tym, że szkodliwe działanie nadmiaru promieniowania ultrafioletowego oraz negatywny wpływ intensywnego światła słonecznego na wzrok grozi nam przez cały rok, a nie tylko w najcieplejsze miesiące. Wbrew pozorom, z największym ryzykiem dla naszych oczu wiąże się zima. Długie przebywanie na śniegu podczas słonecznej pogody – na przykład podczas czasu spędzonego na stoku, na jeździe na nartach – prowadzić może do nieprzyjemnych objawów związanych z tak zwaną ślepotą śnieżną.

Nasza promocja Black November to idealna okazja, by zaopatrzyć się w stylowe i praktyczne okulary przeciwsłoneczne na chłodniejsze pory roku. Podczas listopadowej oferty specjalnej okulary przeciwsłoneczne znajdziecie w naszej ofercie internetowej cenach niższych o -50% oraz -80%. Pośród nich ekskluzywne marki, takie jak Tom Ford, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Celine, Emilio Pucci, Givenchy, Gucci, Jimmy Choo, Marc Jacobs czy Pierre Cardin.

Stylista za 0 zł - szczegóły oferty

Oferta specjalna – darmowe badania oraz konsultacje ze stylistami za 0 zł

Podczas Black November, oprócz zakupu okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych w wyjątkowo niskich cenach, możesz również skorzystać z nieodpłatnego pełnego badania wzroku – bez konieczności zakupu okularów korekcyjnych lub zestawu. W celu odbycia nieodpłatnej wizyty w jednym z naszych gabinetów optometrycznych, dokonując rezerwacji terminu w formularzu należy wpisać kod BLACK22. Po zakończeniu badania wszyscy Klienci i Klientki otrzymają receptę oraz voucher promocyjny na soczewki korekcyjne uprawniający do zniżki sięgającej aż 300 zł. Więcej informacji o promocji znajdziecie pod poniższym adresem.

Do 04.12 nasi Klienci i Klientki skorzystać mogą także z darmowej konsultacji ze stylistami w naszych salonach stacjonarnych. Darmowa konsultacja z naszymi ekspertami uprawnia do indywidualnego spotkania ze stylistą oraz otrzymania wsparcia w doborze okularów dopasowanych do urody. Po zakończeniu konsultacji otrzymacie również pogłębioną rekomendację, w której znajdziecie informacje dotyczące między innymi sugerowanego kształtu oprawek, typu kolorystycznego czy rodzaju okularów, które będą idealnie dopasowane do Waszej twarzy, barwy włosów oraz indywidualnego stylu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej promocji? Kliknij w poniższy przycisk, aby przenieść się na główną stronę Black November.