Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 14

Okulary Gant

Okulary korekcyjne Gant

Amerykańska marka Gant od samych swoich początków stawiała na wyrafinowany styl. Założyciele firmy szybko wyrobili sobie renomę dzięki jakości produkowanych męskich koszul i dążeniu do wytyczania nowych szlaków. W latach 80. Gant wkroczył ze swoją rozszerzoną ofertą na rynki międzynarodowe. Jego produkty znalazły równie dobre przyjęcie w Europie, gdzie stały się synonimem amerykańskiego stylu w najlepszym wydaniu. Firma cieszy się popularnością do dziś, a jej oferta uwzględnia również modne okulary korekcyjne.

Wysokiej jakości oprawki w przystępnej cenie

Oprawki korekcyjne marki Gant cechują się elegancką formą i klasycznym designem. W katalogu firmy znajdziemy więc tradycyjne okulary kwadratowe i okrągłe. Panie z pewnością będą zadowolone z proponowanych damskich oprawek korekcyjnych w stylu kocich oczu. Wszystkie te produkty odznaczają się wysokim standardem wykonania oraz szykownym wyglądem. Sprawia to, że okulary Ganta są najlepszym wyborem w niższym przedziale cenowym.

Wygoda i funkcjonalność

Eleganckie okulary Ganta to nie tylko doskonały wybór dla ludzi poszukujących modnych rozwiązań, ale również komfort widzenia i wygoda noszenia. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów i skrupulatny design sprawiają, że oprawki korekcyjne Ganta cieszą się również wysokim poziomem wytrzymałości, który pozwala korzystać z nich bez obaw o zarysowania lub uszkodzenia. Dzięki temu doskonale sprawdzają się również w codziennych czynnościach, jako okulary korekcyjne do pracy przy komputerze, czytania lub samochodu.

Gwarancja oryginalności w salonach Aurum-Optics

Aurum-Optics gwarantuje, że znajdujące się w ofercie sklepu internetowego oraz salonów stacjonarnych klasyczne okulary korekcyjne marki Gant są w 100% oryginalne. Jeśli zastanawiacie się, jak odpowiednio dobrać oprawki do twarzy lub panującej mody, polecamy skorzystanie z porady naszych konsultantów. Styliści w salonach oraz sklepie internetowym zawsze służą pomocą i sugestią dotyczącą panujących trendów i dobrego dopasowania okularów.