Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 71

  Okulary Gant

   Gant – rodem z amerykańskich kampusów

  Bernard Gantmacher założył swoją firmę w roku 1949 i szybko zdobył popularność jako producent wysokiej jakości koszul męskich. Jego produkty przez długi czas cieszyły się szczególnym uznaniem pośród studentów i akademików z elitarnego Uniwersytetu Yale, którzy zakochali się w stylu łączącym elegancję z wygodą i bezpretensjonalnym charakterem. W latach 60. marka Gant należała już do nieodłącznych symboli mody wywodzącej się z amerykańskich kampusów i odzieży o charakterze sportowym. Dzięki temu na rynki europejskie wchodziła już jako jeden z gigantów – przedsiębiorstwo kojarzone z prestiżowym stylem, który pozostaje jednocześnie w pełni dostępny dla przeciętnych Klientów.

  Okulary Gant – moda i wygoda

  Produkty marki Gant cieszą się ogromną popularnością do dnia dzisiejszego. Obecnie katalogi producenta, oprócz koszul męskich i odzieży sportowej, uwzględniają również wybór wysokiej jakości akcesoriów oraz dodatków. Należą do nich między innymi szykowne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, wyróżniające się tymi samymi cechami, które zadecydowały o wczesnych sukcesie amerykańskiej firmy. Oprawki Ganta zachowują tradycyjną, elegancką prostotę, którą łączą z ogromną wygodą i komfortem widzenia. Poszukujecie okularów korekcyjnych, które dzięki swojemu elokwentnemu designowi pozwolą Wam poczuć się, jak pierwsi użytkownicy produktów marki Gant z amerykańskich uniwersytetów? Może zależy Wam na wygodnych i wytrzymałych okularach przeciwsłonecznych, które czerpią ze sportowej tradycji firmy? Pośród modeli oferowanych przez Ganta każdy z Klient i Klientka odnajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb i oczekiwań.

  Szeroki wybór kształtów i designów

  Pośród eleganckich okularów korekcyjnych i modnych okularów przeciwsłonecznych marki Gant odnajdziemy bogatą selekcję najwyższej jakości oprawek męskich oraz damskich. W katalogu produktów firmy dominują przede wszystkim modele w tradycyjnych kształtach – oprawki kwadratowe i okrągłe. Panom z pewnością przypadną do gustu również ponadczasowe okulary pilotki. Z kolei Panie odnajdą dla siebie damskie okulary w stylu kocim oraz motylki.

  Okulary funkcjonalne i wytrzymałe

  Nie pomyślcie jednak, że atuty okularów marki Gant ograniczają się do ich warstwy estetycznej. Zarówno oprawki korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne powstają przy użyciu najwyższej jakości tworzyw sztucznych oraz metalowych. Najlepsze materiały w połączeniu z profesjonalnym designem decydują o ogromnej wytrzymałości oraz komforcie widzenia. Dzięki temu okulary korekcyjne doskonale sprawdzą się jakie codzienne okulary do czytania, pracy przy komputerze czy jazdy samochodem. Okulary przeciwsłoneczne, z kolei, zapewnią skuteczną ochronę przed szkodliwymi promieniami UV oraz uchronią przed zmęczeniem oczu w słoneczne dni.

  Okulary Gant w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne marki Gant. Wszystkie modele dostępne w naszych katalogach objęte są 2-letnią gwarancją producencką. Uprawnia ona do skorzystania z usługi serwisowej, dzięki której nie będziemy musieli martwić się w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia oprawek. Klientom i Klientkom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać okulary do kształtu twarzy polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultanci służą radą dotyczącą ostatnich trendów oraz panującej mody i zawsze służą cenną radą podczas wyboru dobrze dopasowanych oprawek.