Wczytuję dane...
8-11 lat
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 169

  Okulary 8-11 lat

  Okulary do szkoły i na boisko

  Pierwsze lata szkoły podstawowej zawsze niosą ze sobą wiele zmian w życiu dziecka. To okres w którym chłopcy i dziewczęta zaczynają spędzać więcej czasu ze swoimi rówieśnikami, uczyć się czy chodzić na zajęcia WF-u. Wybierając dla nich okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne powinniśmy więc uwzględnić również ich potrzeby oraz mieć na uwadze rodzące się poczucie własnego stylu.

  Forma i praktyczność

  Pośród okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych z oferty Junior odnajdziemy wybór zróżnicowanych oprawek dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Najaktywniejszym urwisom z pewnością przydadzą się funkcjonalne produkty Milo & Me oraz Miraflex, które łączą wysoką elastyczność z wytrzymałością. Dzięki temu można nosić je na co dzień, bez najmniejszych obaw o ich uszkodzenie lub zniszczenie. Okulary korekcyjne tej drugiej marki posiadają ponadto specjalne nakładki przeciwsłoneczne, dzieci czemu doskonale sprawdzą się zarówno jako korekta wzroku, jak i ochrona przed promieniami UV. Między 8 a 11 rokiem życia chłopcy i dziewczęta zaczynają również myśleć o stylu i dobrym wyglądzie. Może więc być to dobry moment na zastanowienie się nad nabyciem pierwszych, modnych oprawek oferowanych przez najsłynniejsze marki – Ray-Ban®, Oakley®Vogue Eyewear czy Polo Ralph Lauren.

  Aurum-Optics – gwarancja producencka

  Wszystkie modele okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych dostępne w ofercie sklepu internetowego oraz salonów stacjonarnych Aurum-Optics objęte są dwuletnią gwarancją producencką. Dzięki niej mamy pewność, że nabywamy oryginalne oprawki oraz otrzymujemy możliwość skorzystania z darmowej usługi serwisowej w przypadku ich uszkodzenia lub zniszczenia.