Wczytuję dane...

Przedłuż gwarancję na Twoje okulary korekcyjne

Poszukujesz okularów korekcyjnych? W Aurum-Optics możesz przedłużyć gwarancję okularów do 3 lat z Planem Serwisowym!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zapasowej pary okularów, modelu okularów sportowych, czy też okularów przeciwsłonecznych z korekcją na letnie dni – w Aurum-Optics przedłużamy gwarancję o 1 rok.

Dokonując zakupu kompletnych okularów (oprawki + szkła korekcyjne) otrzymujesz przedłużoną gwarancję na oprawki i soczewki o łącznym czasie 3 lat obowiązywania. Przedłużona gwarancja dotyczy zarówno zakupu okularów z soczewkami w salonach stacjonarnych, jak również w usłudze Optyk Online.

Wybierz swoje oprawki

Jak to działa?

Kiedy gwarancja zostaje przedłużona i ile trwa przedłużona gwarancja?
Kupując oprawki i szkła okularowe w komplecie, zyskujesz dodatkową, trzyletnią gwarancję Aurum-Optics na komplet medyczny (oprawki plus szkła). Oferta ważna jest z zakupem Planu Serwisowego.

Standardowa gwarancja producenta na oprawki okularowe wynosi 2 lata. Kupując wyłącznie same oprawki w Aurum-Optics i wstawiając soczewki u innego optyka narażasz się na możliwość utraty dochodzenia praw reklamacyjnych dla zakupionych w Aurum-Optics samych opraw okularowych.

Co obejmuje przedłużona gwarancja?
Zakres ochrony w przedłużonej gwarancji obejmuje te same zdarzenia, co przy standardowej 2-letniej gwarancji producenta, a więc uszkodzenia i wady produktu. Realizacja gwarancji następuje w oparciu o zasady ujęte w karcie dostarczanej wraz z produktem.

W ramach gwarancji Aurum-Optics zobowiązuje się do wykonania nieodpłatnych napraw uszkodzeń gwarancyjnych, a w przypadku braku możliwości naprawy: do wymiany produktu. Dodatkowo klient wraz z Planem Serwisowym odpowiednim do zakupionych okularów otrzymuje korzyści wynikające z Planu Serwisowego (zniżki na zakup części, serwis, zniżki na zakup soczewek okularowych, bezpłatne badanie wzroku). Zasady realizacji gwarancji pozostają niezmienne dla przedłużonej gwarancji. Przedłużona gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Znajdź swój salon

SPRAWDŹ INNE PROMOCJE