Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Seiko

Soczewki okularowe Seiko

Firma Seiko od lat wykazuje się niesamowitą precyzją w tworzeniu swoich produktów. Od ponad 130 lat jest jednym z czołowych producentów na rynku soczewek.

Soczewki Seiko zaprojektowane są z niezwykła dbałością o detale i zadowolą nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Obie części zaprojektowane są w taki sposób żeby idealnie do siebie pasować. Można powiedzieć, że są jak odbicie lustrzane. Każdy z detali, zaczynając od molekułów w powłoce soczewki, aż do jej elastyczności pozwala nam zaprezentować świetne soczewki firmy Seiko. Wszystkie posiadają system adaptacji do warunków świetlnych, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z nich w codziennym życiu. Seiko oferuje nam jedne z najcieńszych soczewek na rynku. Przekłada się to na ogólny komfort użytkowania i z pewnością z roku na rok będą jeszcze cieńsze ze względu na ogólny postęp technologiczny firmy.  

TECHNOLOGIA

Soczewki okularowe firmy Seiko, zanim zostaną zamontowane w oprawie, są poddawane wielu procesom, niekiedy w warunkach całkowitej sterylności. Dla małych lub dużych odległości, w biurze, czy na rowerze okulary z soczewkami SEIKO zapewnią idelny komfort widzenia. 

JAKOŚĆ OD LAT

Wszystkie produkty tej marki są poparte ponad 90-letnim doświadczeniem w branży. Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem okularowych soczewek jednoogniskowych czy progresywnych w ofercie Seiko na pewno z znajdziesz ofertę dla siebie. 

OCHRONA WZROKU

Soczewki okularowe marki SEIKO są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb ich użytkowników i zapewniają niezwykły komfort i absolutną ostrość widzenia otaczającego świata.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
SZYBKI KONTAKT

+801 003 159
* dla telefonów stacjonarnych
+888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora