Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 9

Soczewki do okularów korekcyjnych

Soczewki do okularów korekcyjnych - sprawdzone marki, najlepsze materiały

Wybór odpowiednich soczewek to kluczowa sprawa w doborze okularów do konkretnej wady wzroku. W Aurum-Optics oferujemy jedynie soczewki z tworzywa sztucznego światowej klasy producentów firm Hoya i Seiko. Przewagą tworzywa sztucznego nad szkłem, jest to, że jest ono znacznie lżejsze i wygodniejsze w noszeniu. Szklane soczewki są również dużo bardziej podatne na stłuczenie, co oznacza, że plastik jest o wiele bardziej bezpieczny. Wszystkie montowane przez nas soczewki posiadają w standardzie powłokę dającą odporność na zarysowania aby zminimalizować uszkodzenia powierzchni.

Powłoki soczewek okularowych

Aby Twoje soczewki okularowe były doskonale dopasowane do Twoich potrzeb, możesz opcjonalnie dobrać specjalne, dodatkowe powłoki. Dzięki nim jakość widzenia może się zwiększyć jeszcze bardziej, niż w przypadku standardowych soczewek. Wśród dodatkowych opcji można znaleźć m.in.: antyrefleks, powłokę ułatwiającą czyszczenie, fotochrom, polaryzację, barwienie i inne.

Wypełnij formularz i otrzymaj rabat na soczewki!

Wybrałeś już dla siebie wymarzone oprawki i chcesz zamówić do nich najlepsze możliwe soczewki? Wypełnij krótki formularz, aby nasi specjaliści
mogli dokonać wyceny oraz umówić się z Tobą na krótką rozmowę telefoniczną. Dodatkowo otrzymasz 100 zł rabatu na Twoje soczewki! Szczegóły tutaj.