Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Dolce & Gabbana

Okulary Przeciwsłoneczne Męskie Dolce & Gabbana

Dom mody Dolce&Gabanna od samego początku swego istnienia stawia na jak najbardziej wysoki styl i jakość produktu. Już od chwili powstania w 1985 roku rządzą na rynku mody wyznaczając trendy w każdej jej dziedzinie, w tym w projektowaniu i produkcji okularów.

Przez te ponad dwadzieścia lat Dolce&Gabanna wypracowała charakterystyczny dla siebie wizerunek. Ich produkty łączą w sobie klasyczną elegancje, ekstrawagancje jak i piękno, które jest ideałem dla ludzi z kręgów śródziemnomorskich. Każdy zaprojektowany i wprowadzony na rynek produkt to unikatowe dzieło sztuki użytkowej.

Niebywałe zainteresowanie budzi każdy, nawet najmniejszy, produkt wychodzący spod znaku Dolce&Gabanna. Wiadomym jest, że będzie on na najwyższym poziomie, co jest priorytetem dla tej właśnie marki. Wszystkie cechuje i łączy:

 • dokładność szczegółów,

 • wysoka jakość użytych materiałów,

 • nowatorskie podejście stylu,

 • łamanie konwencji w modzie.

Należą do nich męskie okulary przeciwsłoneczne Dolce&Gabanna, które nadają mężczyźnie uroku południowca. To w nich każdy mężczyzna będzie mógł poczuć luksus, harmonie w wyglądzie oraz jakość, której nie będą wstanie zastąpić inne okulary. Są one unikatem i znajdują się w czołówce najbardziej stylowych i porządanych okularów według wielu znanych czasopism związanych z modą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  +801 003 159
  * dla telefonów stacjonarnych
  +888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora