Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Prada Eyewear

Okulary Przeciwsłoneczne Męskie Prada


Firma Prada miała swoje początki w 1913 roku, natomiast jej założycielem był Mario Prada. Pierwszy sklep firmowy nazywał się Fratelli Prada i oferował ubrania, akcesoria typu okulary i włoskie skórzane torby. Ironią losu jest fakt , że Mario nigdy nie wierzył w to, że kobiety mogą z powodzeniem zarządzać jakąkolwiek firmą. Oczywiście kiedy nadszedł czas na jego odejście, syn nie był zainteresowany dalszym prowadzeniem biznesu. Zarządzaniem zajęła się jego córka Luisa Prada.W latach 1919 został oficjalnym partnerem włoskiej rodziny królewskiej. Projektował i wytwarzał dla nich różnego rodzaju elementy garderoby. Mario Prada do tego zadania podszedł z olbrzymim szacunkiem i należytą dokładnością czym zdobył kolejnych fanów dla swojego dzieła.

W roku 1970 córka Luisy Prada, Miuccia Prada dołączyła do pracy nad marką. Po 7 latach połączyła ona również siły z Patrizio Bertellim, co poskutkowało małżenstwem pary w 1987 roku.Zdecydowanie dzięki dodatkowym korzyścią finansowym, firma mogła rozwijać się jeszcze szybciej.

Następny krokiem było otwarcie kolejnych sklepów firmowych w latach 1982-1989. Butiki były między innymi w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Madrycie oraz Tokio. W 1993 Miuccia Prada utworzyła swoją markę pod szyldem Prady czyli Miu Miu. Nazwa pochodzi od jej przezwiska którego używali najbliżsi. Marka posiada w asortymencie okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne oraz różnego rodzaju akcesoria. W roku 2003 Prada i Miu Miu zaczęły współpracę z grupą Luxottica, co oczywiście pozwalało na większe możliwości dotyczące produkcji okularów.

W ofercie sklepu Aurum-Optics znajdziesz szeroki wybór kolorów oraz kształtow okularów przeciwsłonecznych męskich.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  +801 003 159
  * dla telefonów stacjonarnych
  +888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora