Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Balenciaga

Okulary Korekcyjne Balenciaga

Christobal Balenciaga został urodzony w małej rybackiej wiosce w Guetari w Hiszpanii w roku 1895.

W swoich młodych latach spędzał on dużo czasu ze swoją matką, która była szwaczką. Jako nastolatek został wysłany to Madrytu na kurs krawiecki dzięki czemu mógł ulepszyć swoje umiejętności.Odkrył swój talent już w młodych latach co później zaaowocowało w stworzenie kilku sklepów w Hiszpanii.Jego ubrania były uwielbianie przez Hiszpańską rodzinę królewską i całą ówczesną arystokracje.

Podczas Hiszpanskiej Wojny Domowej był zmuszony do zamknięcia swoich sklepów i przeniesienia się do Paryża. W roku 1937 Balenciaga przedstawił on swoją kolekcję, mocno zainspirowaną renesansem. Korzystał on z wielu inspiracji historycznych w swojej karierze. W 1939 roku został doceniony przez społeczeństwo Francuskie i w jego klienci w pewnym sensie walczyli o jego ubrania.

Podczas Drugiej Wojny Światowej wiele jego klientów ryzykowało podróż do Europy dla zdobycia wielu jego produktów. W większości większość kobiet była zainteresowany innowacyjnym jak na tamte czasy płaszczem w kwadratowe wzory. Materiały jakich używał z roku na rok wciąż zachwycały swoich klientów. Pomimo tego, że Balenciaga umarł w roku 1972 wiele jego projektu wydaje się być ponadczasowe, co pozwala nam do dzisiaj cieszyć się z genialnych okularów korekcyjnych Balenciaga.  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  +801 003 159
  * dla telefonów stacjonarnych
  +888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora