Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Guess

Okulary Korekcyjne Guess

Bracia Marciano wychowywali się na południu Francji w regionie w którym kultywowało się pasję do projektowania mody. Uważali, że ubrania projektowane w latach 70 nie posiadają czegoś ważnego.Większość ludzi uważała denim jest przestarzały oraz dżinsy nie są modną częścią garderoby.

Marciano chcieli zmienić postrzeganie tych materiałów na zawsze. Ich projekty zawsze były ponadczasowe i oryginalne. Guess było pewnego rodzaju wzorem do naśladowania w projektowaniu ubrań z dżinsu. Pomimo pasji i dbałości o detale, które wkładali w projektowane przez siebie ubrania większość właścicielów sklepów nie było zainteresowanych tymi produktami. Kiedy Bloomingdale zgodził się sprzedać w swoim sklepie 24 pary pierwszych dżinsów, spotkał się z wielkim zainteresowaniem ze strony klientów. Wykupili oni wszystko marki Guess w ciągu kilku godzin.W dzisiejszych czasach marka Guess jest jedną z najbardziej znanych firm modowych na całym świecie. Szczególnie znana jest z dbałości o detale i kreatywnym, oryginalnym stylu produktów.Obecnie marka posiada w swojej ofercie ubrania dla kobiet, mężczyzn, dzieci oraz akcesoria takie jak : okulary korekcyjne Guess, torby i paski. W obecnych czasach firma dalej kierowana jest przez braci Marciano, którzy nadzorują jakość swoich produktów.  

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora