Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 3

Okulary Boss Orange

Okulary korekcyjne Hugo Boss

Hugo Boss to marka z bogatą historią, od dekad zaangażowana w produkcję stylowej garderoby, akcesoriów i cenionych linii perfum. Zyskała popularność dzięki swoim designom, czerpiącym z tego, co najlepsze w tradycji mody europejskiej oraz nieustannemu poszukiwaniu nowatorskich rozwiązań. Wysoka jakość niemieckich projektantów przejawia się również w dostępnych w ich katalogach okularach korekcyjnych Hugo Bossa, które znajdziemy w ofercie Aurum-Optics.

Tradycje i innowacje

Nastawienie na połączenie klasycznych projektów z ciągłym dążeniem do odnajdywania nowoczesnych metod znajduje swoje odzwierciedlenie w ofercie oprawek korekcyjnych Hugo Bossa. Produkty z ich katalogów cechują się nastawieniem na tradycyjne kształty, dominują pośród nich oprawki kwadratowe i prostokątne, Panie znajdą dla siebie również okulary kocie. Wszystkie modele łączy zastosowanie najdoskonalszych metod produkcji. Selekcja najwyższej jakości materiałów sprawia, że oprawki Hugo Boss odznaczają się wysokim poziomem wytrzymałości oraz komfortu widzenia.

Styl i praktyczność

W ofercie Aurum-Optics odnajdą Państwo również oprawki z dodatkowych kolekcji. Oprócz głównej linii produktów, Hugo Boss oferuje również oprawki z kolekcji Hugo – nastawione na innowacje i bardziej niekonwencjonalny model elegancji. Modele z tej serii z pewnością będą cieszyć się powodzeniem pośród klientów oczekujących nowatorskich rozwiązań. Bardziej aktywnym Hugo Boss oferuje okulary z kolekcji Boss Orange. Casualowy design oraz sportowy sznyt decydują o wysokiej wygodzie i trwałości oprawek, co na pewno zostanie docenione przez osoby stawiające na komfort oraz wytrzymałość.

Gwarancja oryginalności w salonach Aurum-Optics

Sklepy Aurum-Optics gwarantują wyłącznie oryginalne, najwyższej jakości oprawki Hugo Boss. Osobom zastanawiającym się, jak odpowiednio dopasować okulary do twarzy polecamy skorzystanie z konsultacji z naszymi stylistami, którą odbyć można online lub w jednym z salonów stacjonarnych znajdujących się na terenie całej Polski.