Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 1408

  Okulary Ray-Ban®

  Męskie okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban

  Nie ma bardziej rozpoznawalnej marki okularów, niż Ray-Ban. To nie przypadek - ta wywodząca się z Nowego Jorku firma to ponad 80 lat tradycji. Oprawki Ray-Ban szybko zdobyły zaufanie gwiazd kina i estrady. Sklep Aurum-Optics oferuje szeroką pulę męskich okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban. Wśród nich modele z polaryzacją, antyrefleksem czy tzw. lustrzanki.

  Okulary Ray-Ban to gwarancja dobrego stylu

  Wybór odpowiednich okularów przeciwsłonecznych zawsze zależy od osobistych preferencji, m.in. w kwestii wyglądu oprawek. Na okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban składają się różnorodne kolekcje, w których każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Wśród najpopularniejszych modeli znajdują się okulary pilotki, sportowe oraz modne oprawki okrągłe. Ogromną zaletą okularów Ray-Ban jest dopracowanie ich designu do perfekcji, w czym od lat skutecznie zajmują się specjaliści tej marki.

  Oprawki okularowe najwyższej jakości

  Prawdziwie męskie okulary słoneczne to takie, które nie tylko dobrze wyglądają, ale także nie zawodzą i są sprawdzonym dodatkiem przez lata. Ray-Ban oferuje modele, które będą idealne jako okulary dla kierowców, uprawiających sport, czy pracujących w trudnych warunkach. Wszystko dzięki wykorzystaniu w produkcji materiałów wysokiej jakości. Przykładem są Ray-Ban Carbon Fibre, wykonane z opatentowanego materiału, stworzonego na bazie włókna szklanego.

  Szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych Rayban z polaryzacją

  Okulary polaryzacyjne są niezwykle popularnym wyborem wśród miłośników marki Ray-Ban. Nic dziwnego! Filtr polaryzacyjny to wartość dodana każdych okularów, zapewniający redukcję odblasków, zwiększenie kontrastu obrazu czy większą głębię barw. Cechy te powodują, że oczy nie męczą się szybko. Dzięki temu okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją są gwarantem radości z pełni słońca bez obaw o wzrok!

  Okulary Ray Ban Aviator i inne klasyczne linie

  Któż nie zetknął się z klasycznym wzornictwem, które posiadają okulary pilotki Ray-Ban Aviator? To tylko jedna z kolekcji marki, które są szeroko rozpoznawalne na całym świecie. W Aurum-Optics dostępne są także takie klasyki, jak legendarny już Wayfarer (w tym m.in. unowocześniona wersja Folding Wayfarer czyli okulary składane), oprawki vintage Clubmaster czy okrągłe oprawki Ray Ban Round Metal.