Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 776

  Okulary Z polaryzacją

  Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją

  Wybierając dla siebie okulary przeciwsłoneczne bierzemy pod uwagę wiele aspektów, lecz często zapominamy o jednym, który ma istotny wpływ na nasz codzienny komfort widzenia – ochronie przed światłem odbitym. Z pomocą przychodzą modele okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją, które nie tylko niwelują uciążliwy efekt refleksów, ale zapewniają również najwyższej jakości ochronę przed promieniami UV.

  Kompleksowa ochrona przed słońcem

  Większość promieni słonecznych dociera do nas pod postacią światła niespolaryzowanego, które jest z łatwością blokowane przez regularne okulary z soczewkami przeciwsłonecznymi. Niestety, światło odbijające się od gładkich powierzchni ulega polaryzacji i powoduje powstawanie uciążliwych odblasków. Zjawisko to można z łatwością zaobserwować na plaży lub na stoku narciarskim, gdzie woda, piasek i śnieg sprzyjają występowaniu refleksów światła. Nawet najlepszy model okularów przeciwsłonecznych nie zapewni nam ochrony przed tym zjawiskiem, jeśli jego soczewki nie będą pokryte specjalną powłoką polaryzacyjną. Dzięki wykorzystaniu filtru stworzonego z myślą o neutralizowaniu światła odbitego, okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją zapewniają kompleksową ochronę przed słońcem. Ich właściwości nie tylko gwarantują zapobieganie efektom światła odbitego, ale również większą głębię i ostrość widzenia, nasycenie kolorów oraz ochronę przed promieniami UV.

  Okulary przeciwsłoneczne dla sportowców i kierowców

  Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją to idealne rozwiązanie dla Klientów i Klientek spędzających dużo czasu na pracy, rekreacji lub uprawianiu sportów na świeżym powietrzu. Wysokie ryzyko powstania światła odbitego na plaży oraz na śniegu sprawia, że okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją doskonale sprawdzą się w przypadku osób trenujących sporty wodne i zimowe, jak żeglarstwo, narciarstwo czy wędkarstwo. Okulary z filtrem polaryzacyjnym stanowią także świetną propozycję dla osób spędzających dużo czasu na prowadzeniu pojazdów. Światło może ulec polaryzacji również odbijając się od masek samochodu lub asfaltowej drogi. W tych sytuacjach powodowane przez nie, oślepiające refleksy mogą stanowić szczególne zagrożenie. Warto więc mieć na uwadze środki, które pozwolą im zapobiec.

  Styl i funkcjonalność – okulary przeciwsłoneczne najmodniejszych marek na rynku

  Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją to nie tylko kompleksowa ochrona przed słońcem, ale również stylowy dodatek dopełniający codzienną lub biznesową garderobę. W ofercie sklepów Aurum-Optics znajdziecie wybór modeli największych marek na rynku optycznym. Należą do nich producenci tacy jak Ray-Ban®, Persol® czy Oakley®, od wielu lat słynący ze stylu i jakości swoich oprawek. Nie braknie również okularów przeciwsłonecznych z katalogów największych włoskich domów mody, jak Prada, Fendi, Versace i Dolce & Gabbana. Coś dla siebie znajdą również zwolennicy stylów amerykańskiego i francuskiego, reprezentowanych w ofercie między innymi przez Toma Forda czy Christiana Diora. Szeroki wybór okularów polaryzacyjnych oferuje słynna marka Polaroid, znana z doskonałych rozwiązań optycznych. Szeroki wybór damskich i męskich okularów przeciwsłonecznych sprawia, że każdy Klient i Klientka znajdzie pośród nich idealny model dla siebie.

  Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją w Aurum-Optics

  Oferta sklepu internetowego oraz salonów stacjonarnych Aurum-Optics uwzględnia szeroki wybór w 100% oryginalnych okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją. Klientkom i Klientom poszukującym modelu idealnie dopasowanego do swojego kształtu twarzy oraz indywidualnego stylu polecamy konsultacje z naszymi stylistami . Nasi eksperci doskonale znają panujące trendy oraz służą pomocą podczas poszukiwania doskonale dobranej pary okularów.