Wczytuję dane...

Termin realizacji

W karcie każdego produktu znajdziesz czas realizacji zamówienia oraz informację gdzie fizycznie znajdują się produkt. Większość naszej oferty jest dostępna na magazynie dzięki czemu wysyłka jest bardzo szybka, dodatkowo produkty te można przymierzyć przed zakupem w naszych butikach optycznych.

W przypadku produktów na zamówienie czas oczekiwania wynosi około 5-14dni roboczych. W sporadycznych wypadkach, w sytuacji gdy produkt jest nie dostępny w magazynie producenta i musi być doprodukowany czas realizacji może ulec wydłużeniu. W takiej sytuacji poinformujemy kupującego najszybciej jak to możliwe.

Soczewki korekcyjne lub na zamówienie są gotowe między 1 do 5 dni (w bardziej skomplikowanych wypadkach do 7dni) i czas ten należy doliczyć do czasu realizacji zamówienia.

W każdym wypadku dokładamy wszelkich starań aby wybrany produkt był jak najszybciej wysłany lub gotowy do odbioru w naszym sklepie.

Również w każdym wypadku możesz zmienić zdanie i zwrócić okulary (przeczytaj koniecznie zakładkę "zwroty")

W dniu wykonania przesyłki wysyłamy pocztą elektroniczną list informujący o nadaniu zamówionego towaru do Państwa oraz numer listu przewozowego do śledzenia.


Masz do nas pytania? Chętnie Ci pomożemy!

Nasze dane znajdziesz w dziale Kontakt.