Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Valentino

Damskie okulary korekcyjne Valentino

Valentino to włoska marka założona w roku 1960 przez Valentino Gavaraniego. Dom mody oraz jego właściciel szybko zdobyli lokalną sławę dzięki swojemu haute couture. Wkrótce sukces projektanta przybrał charakter międzynarodowy, gdy rozpoczął szycie sukni dla Jackie Kennedy – pierwszej damy Stanów Zjednoczonych. W dniu dzisiejszym Valentino to jedna z najbardziej cenionych marek w świecie mody, projektującą dla największych celebrytów – od znanych współcześnie Julii Roberts i Cate Blanchett, przez gwiazdę klasycznego Hollywood Elizabeth Taylor, po szwedzką księżniczkę Magdalenę.

Elitarny styl w świecie okularów korekcyjnych Valentino

W zróżnicowanej ofercie domu mody Valentino odnajdziemy również wybór luksusowych, damskich okularów korekcyjnych, które doskonale oddają bogactwo doświadczenia cenionych projektantów. Oprawki Valentino cechują się odniesieniami do klasycznej elegancji o ponadczasowym charakterze. Design odzwierciedla lekkość stylu, nadającą właścicielce gracji i uroku. W ofercie znajdą Panie przede wszystkim tradycyjne kształty oprawek – okulary kwadratowe i prostokątne oraz okrągłe, które dzięki ekspresyjnym, rzadko spotykanym barwom nabierają zupełnie odmiennego charakteru. Pośród modeli marki Valentino nawet najbardziej wymagająca Klientka odnajdzie parę spełniającą Jej oczekiwania.

Wysoki standard oraz funkcjonalność

Damskie okulary korekcyjne Valentino to nie tylko bogactwo estetyczne i oprawki stanowiące doskonały dodatek do ekskluzywnej garderoby, ale również najwyższy standard produkcji z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Dzięki zastosowaniu pierwszorzędnego gatunku tworzyw oraz starannemu designowi, oprawki charakteryzują się niezrównanym komfortem widzenia i noszenia oraz wytrzymałością, która pozwoli bez najmniejszych obaw korzystać z nich w życiu codziennym. Sprawia to, że doskonale sprawdzą się jako praktyczne okulary do jazdy samochodem, pracy czy czytania.

Gwarancja oryginalności okularów Valentino w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne damskie okulary korekcyjne Valentino. Oprawki objęte są ponadto dwuletnią gwarancją. Osobom zastanawiającym się nad odpowiednim doborem okularów do kształtu twarzy lub osobistego stylu polecamy kontakt z naszymi konsultantami. Ze stylistami skontaktować można się online lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych znajdujących się na terenie całego kraju.