Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Ray-Ban® Collections


Kolekcje Ray-Ban®

Odkryj wszystkie kolekcje okularów Ray-Ban® i znajdź idealną parę, która pasuje w 100% do Twojej osobowości i pomoże Ci i zawsze jest kiedy tego potrzebujesz. Od modnych kolorów po klasyczne ramki, kolekcje Ray-Ban pokazują Twoje JA. Śmiałe, zmodernizowane kolory klasycznych modeli czy ponadczasowa czerń? Zdecyduj sam! Jeśli lubisz klasykę wybierz modele Ray-Ban® Predator, Daddy-O, Wayfarer. Jeśli stawiasz na odrobinę szaleństwa z pewnością spodoba Ci się kolekcja Blaze.

Nie bez powodu w świecie krązy zdanie " Gdyby showbiznes miał twarz, nosiłby okulary Ray-Ban " . Śledząć historię marki, całkiem się pod tym podpisujemy. Ray-Ban to okulary legendy - noszone przez legendy. Zaczęło się od modelu Aviator, który stał się nieodłącznym atrybutem cieszącego się chwałą wśród Amerykanów generała Douglasa MacArthura. Późniejszej histroii marki już chyba nikomu nie trzeba przedstawiać: Aviator Johny'ego Deepa w "Las Vegas Parano", ,The Blues Brothers" w swoich Wayfarerach, czy prześliczna Audrey Hepburn "Śniadanie u Tiffany'ego''.  Magazyn Time całkiem zasłużenie umieścił je na liście najsłynniejszych symboli Ameryki, zaraz obok Coca-coli , Harley-Davidsona i ketchupu Heinz. 


Pamiętaj, że okulary Ray-Ban®, to zawsze:

  • ponadczasowy styl i wysokiej jakości materiały
  • stylowe etui chroniące Twoje okulary przed uszkodzeniami
  • dedykowana sygnatura na soczewce oraz zauszniku
  • maksymalna ochrona Twoich oczu i gwarancja modnego wyglądu

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora