Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Soczewki do okularów korekcyjnych

Soczewki do okularów korekcyjnych - sprawdzone marki, najlepsze materiały

Wybór odpowiednich soczewek to kluczowa sprawa w doborze okularów do konkretnej wady wzroku. W Aurum-Optics oferujemy jedynie soczewki z tworzywa sztucznego światowej klasy producentów firm Hoya i Seiko. Przewagą tworzywa sztucznego nad szkłem, jest to, że jest ono znacznie lżejsze i wygodniejsze w noszeniu. Szklane soczewki są również dużo bardziej podatne na stłuczenie, co oznacza, że plastik jest o wiele bardziej bezpieczny. Wszystkie montowane przez nas soczewki posiadają w standardzie powłokę dającą odporność na zarysowania aby zminimalizować uszkodzenia powierzchni.

Powłoki soczewek okularowych

Aby Twoje soczewki okularowe były doskonale dopasowane do Twoich potrzeb, możesz opcjonalnie dobrać specjalne, dodatkowe powłoki. Dzięki nim jakość widzenia może się zwiększyć jeszcze bardziej, niż w przypadku standardowych soczewek. Wśród dodatkowych opcji można znaleźć m.in.: antyrefleks, powłokę ułatwiającą czyszczenie, fotochrom, polaryzację, barwienie i inne.

Wypełnij formularz i otrzymaj rabat na soczewki!

Wybrałeś już dla siebie wymarzone oprawki i chcesz zamówić do nich najlepsze możliwe soczewki? Wypełnij krótki formularz, aby nasi specjaliści
mogli dokonać wyceny oraz umówić się z Tobą na krótką rozmowę telefoniczną. Dodatkowo otrzymasz 100 zł rabatu na Twoje soczewki! Szczegóły tutaj.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora