Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Bottega Veneta

Okulary Przeciwsłoneczne Bottega Veneta

Początki firmy Bottega Veneta miały miejsce w roku 1966, a firma została stworzona przez Michele Taddei. Określenie Bottega Veneta znaczy wenecki sklep w języku włoskim. Znakiem rozpoznawczym marki było używanie specjalnej techniki wykańczania skóry. Firma w szybkim tempie osiągała uznanie ze względu na prostotę produktów i brak jakiegokolwiek logo. W roku 1970 kontrolę nad marką przejęła Laura Moltedo, która była żoną Michela.

Bottega Veneta była z roku na rok w coraz gorszej kondycji finansowej i nie pomogły tu zmiany w produktach. Warto również zaznaczyć, że Laura umieściła logo marki na produktach co z pewnością nie spotkało się z dobrym odzewem. Grupa Gucci w roku 2011 nabyła markę Bottega Veneta i ustanowiła jej dyrektorem Tomasa Maiera.Powrócił on do pierwotnego zarysu marki i usunął loga z następnych produktów. Rozszerzyli również swój asortyment do okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych oraz nawet mebli.  

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora